Boris Johnson -Uk będzie najlepszym miejscem do zycia po Brexit

Boris Johnson -Uk będzie najlepszym miejscem do zycia po Brexit

 

Boris Johnson kandydat na Premiera powiedział  i przyrzekł, że uczyni Wielką Brytanię „największym miejscem na Ziemi”, jak twierdzi, że zjednoczy kraj, zapewniając Brexit.

Pan Johnson mówi, że „nie bierze niczego za pewnik” w wyścigu przywódców torysów i „będzie walczył o każdy głos”, gdy członkowie Partii Konserwatywnej otrzymają swoje karty do głosowania w ten weekend.

Powiedział:

„Wyznaczę wizję Wielkiej Brytanii jako największego miejsca na Ziemi. Najlepsze miejsce do życia, największe miejsce do życia, wychowania rodziny.

„Najlepsze miejsce do wysyłania dzieci do szkoły, najwspanialszego miejsca do oddychania czystym powietrzem, rozpoczęcia działalności gospodarczej, miejsca, w którym znajdziesz najbardziej ekscytującą scenę technologiczną, najbardziej ekscytującą kulturę akademicką, najbardziej zaawansowane firmy wszelkiego rodzaju, ale także miejsce, w którym poprawiamy środowisko, poprawiamy jakość życia dla wszystkich, ponieważ jednoczymy kraj i łączymy go, to właśnie chcę robić.

„Nadszedł czas, aby uwolnić potencjał całej Wielkiej Brytanii po wyjściu z UE

 Tak, oczywiście, że mamy problemy, z którymi musimy się zmierzyć, mamy podziały w naszym kraju, różne rodzaje dywizji, ale wierzę, że możemy je uleczyć i możemy połączyć ludzi. ”

Powiedział, że gdyby miał „szczęście” zostać premierem, przekształciłby Wielką Brytanię w taki sam sposób, w jaki przekształcił Londyn w ciągu ośmiu lat jako burmistrz.

„Mówiałem, że Londyn jest największym miastem na Ziemi, a ludzie się ze mną nie zgadzają, twierdzą, że to śmieszna rzecz” – powiedział – „ale po chwili zobaczyli, że to prawda, i możemy zrobić to samo z Wielką Brytanią.

„Nadszedł czas na odrobinę pewności siebie, trochę wiary w siebie, nadszedł czas, aby przestać być tak negatywnie nastawiony do tego, co może zrobić Wielka Brytania, i tak otrzymamy świetną umowę Brexit”.

Pan Johnson jest faworytem do wygrania, ale wie, że samozadowolenie może go drogo kosztować.. „Nie biorę niczego za pewnik” – powiedział. „W 2012 roku, kiedy pokonałem Kena Livingstone’a w wyścigu burmistrza Londynu, obawiałem się, że ludzie będą trzymać się z daleka, ponieważ myśleli, że wygram, i mam nadzieję, że wszyscy będą głosować w tych wyborach.

W Wielkiej Brytanii jest około 7000 konserwatywnych radnych, z których 1045 publicznie poprze pana Johnsona. Reprezentują oni oddziały rady z Kornwalii do Szkocji oraz z Walii do Wschodniej Anglii i zostali opisani przez pana Johnsona jako „siła napędowa” partii.

Odbierając kontrolę z Brukseli, mówi Boris  „poprawimy jakość życia dla wszystkich”, odblokujemy potencjał przemysłowy całej Wielkiej Brytanii i „wyleczymy podziały” w społeczeństwie.

Liberałowie, Lewica ( gazety Polskie Lewicowe w Londynie ) nie chce Borisa na Premiera Uk ponieważ chce aby Anglia dalej wpłaca olbzymie pieniadze do Brukseli, aby dalej Ue zabierała produkcje z UK do UE jak robi to cały czas, Jaguar idzie do Słowacji, Micheal Tyres produkcja opon do Europy itd… dlatego jesli meiszkasz w UK głosuj na Borysa aby poprawiło się życie na wyspach, większe zasiłki na rodziny, wiecej dobrych ofert pracy , wiecej pieniedzy w budzecie .

Johson – musimy byc gotowi na Brexit Hard. – to już nie ma różnicy czy wychodzimy z UE z umową czy bez umowy,,,, Brexit nadchodzi 31 pazdziernika

Konrad W

 

5 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka