Biorą zasiłki 3000 na miesiac choć wygrali 3.75 miliona za 60 funtów na jackpot

Borią zasiłki 3000 na miesiac choć wygrali 3.75 miliona za 60 funtów na jackpot

 

RODZINA, która wygrała 3,75 miliona funtów na stronie hazardowej, nadal pobiera do 3000 funtów miesięcznie z tytułu świadczeń na rodzinę

Bezrobotny ojciec ośmiorga dzieci Thomas 30-letni, trafił wygraną w październiku – ale może pobierać dalej zaisłki ponieważ nie są one uzależnione od dochodów

Rodzina przeniosła się  z domu komunalnego w Eltham w południowo-wschodnim Londynie do domu z sześcioma sypialniami i stajniami w pobliżu Dover w hrabstwie Kent.

Thomas i Shelley powiedzieli władzom o wygranej 10 października.

Thomas wydał 60 funtów online na Reel King Slot Bet365, około 1 w nocy, gdy jackpot pojawiał się powoli.

Powiedział: „Gralem i przyszedł jakiś bonus. Na początku było napisane, że dostaniemy tylko 16 funtów, a potem poszedłem do toalety i wróciłem, a potem napisali że wygrałem„ Jackpot King ” . ”

Kiedy pieniądze trafiły na jego konto, powiedział, że zadzwonił do HMRC, aby uniknąć kłopotów.

Thomas powiedział: „Powiedzieli, że nie musimy się martwić, ponieważ to gotówka wolna od podatku. Jedyne, co stracimy, to wsparcie dochodu, ale nadal będziemy mogli dostawać benefity przeznaczone na opiekę nad dziećmi ”.

Rodzina z dziecmi nadal mają prawo do co najmniej 2000 funtów na ulgę podatkową na dzieci, a także 505 funtów na zasiłek rodzinny. Ich troje dzieci na zasiłku dla osób niepełnosprawnych ma również prawo do dodatkowych 600 GBP.

Tak wiec jak wygrasz jakis milion dalej mozesz brac zasiłki.

Konrad W

 

16 grudnia 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *