Bezpłatne diagnozy logopedyczne w Ascroft Medical. Oldham

Bezpłatne diagnozy logopedyczne w Ascroft Medical. Oldham

 

Ascroft Medical w Oldham, poprzez organizowane raz w roku Bezpłatne Badania Logopedyczne, stara się docierać przede wszystkim do pacjentów, którzy mają utrudniony dostęp do specjalisty-logopedy.

Akcja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych poprawą mowy swojej i najbliższych. Oferujemy pomoc zarówno rodzicom niemowląt i noworodków pragnących zadbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka, jak i rodzicom dzieci starszych, u których wymowa budzi niepokój i troskę rodziców.
Specjalista logopeda z naszej kliniki Bernadetta Buczkowska udziela pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym, osobom jąkającym się, po udarach mózgu, osobom po operacji krtani. Do skorzystania z możliwości konsultacji zapraszamy także osoby, które pragną poprawić swoją mowę, udoskonalić umiejętności związane z używaniem głosu, zadbać o lepszą komunikacje werbalną.
Celem akcji jest:

ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy;
rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji, informacji i diagnozy;
pomoc osobom zainteresowanym w rozwiązywaniu problemów z komunikacja słowną.

Z uwagi na ilość ograniczonych miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację, kontaktując się recepcją Ascroft Medical.

📱 07525 234 034
☎️ 0161 222 3480
💻 info@ascroftmedical.co.uk

 

 

Bernadetta Buczkowska – logopeda

Z wykształcenia jest dyplomowanym logopedą i pedagogiem. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Gdańsku oraz Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizuje się w diagnozie i terapii zaburzeń mowy u dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym, szkolnym oraz terapii logopedyczna dzieci z problemami rozwojowymi. W pracy zawodowej pracowała także z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pani Bernadetta jest osobą komunikatywną, wesołą i zaangażowaną w swoją pracę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z troską i uwagą.

Jej celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, skutecznej terapii wad i zaburzeń mowy, dzięki czemu podniesie się jakość Waszego życia w otoczeniu rodzinnym, społecznym. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, pełnej zrozumienia i szacunku atmosferze, w odpowiednio przygotowanym i wyposażonym gabinecie. Jako logopeda i pedagog oferuje nowoczesne metody terapii logopedycznej i pedagogicznej oraz wysoki standard świadczonych usług.

Za swoją pracę na rzecz dzieci odznaczona ,,Złota Odznaką – Przyjaciel Dziecka’’ przez Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Warszawie. Prywatnie lubi muzykę, podróże, interesuje się fotografią oraz kulturą Starożytnego Wschodu. Posługuje się językiem włoskim, rosyjskim i angielskim.

ASCROFT MEDICAL

Jesteśmy prywatną kliniką dentystyczno-medyczną położoną w centrum Oldham. Nasz zespół akredytowanych specjalistów dąży do oferowania wysokiej jakości opieki medycznej w przystępnej cenie. Zespół lekarzy w Ascroft Medical składa się z wysoce wykwalifikowanej kadry medycznej, która zdobywała doświadczenie w zawodzie na arenie międzynarodowej. Wszyscy nasi lekarze oraz specjaliści posiadają rejestrację zawodową w UK – jesteśmy w stanie zaoferowac naszym pacjentom opiekę medyczną zgodną ze standardami brytyjskimi.

Nasza oferta medyczna skierowana jest do pacjentów, którzy cenią sobie komfort, profesjonalizm i przyjazną atmosferę podczas konsulatcji i zabiegów. Naszym priorytetem jest indywidualne podjeście do pacjenta i pomoc w nawet najbardziej skomplikowanych problemach zdrowotnych. Skupiamy się na bezpieczeństwie, komforcie i dobrym samopoczuciu Twoim i Twojej rodziny. Odnosimy sukces w tym co robimy, gdyż Ascroft Medical jest zarządzany przez doświadczony zespół medyczno-administracyjny, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za Twoją opiekę medyczną.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy rat 0%.
http://www.ascroftmedical.co.uk/

📱 07525 234 034
☎️ 0161 222 3480
💻 info@ascroftmedical.co.uk

 

7 października 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester