Bezpieczny Rodak -projekt na rzecz prewencji HIV w języku polskim, Anglia

Bezpieczny Rodak

Czym jest projekt ‘Bezpieczny Rodak’ ?

 

 

Bezpieczny Rodak to ekscytujący, innowacyjny i przełomowy projekt na rzecz prewencji HIV prowadzony w języku polskim. Jesteśmy w stanie dostarczyć ten program przez rok dzięki wsparciu finansowemu z MAC Aids Found. Idea projektu jest oparta na oferowaniu wsparcia i informacji bezpośrednio dla grupy osób które są MSM (ang. men who have sex with men = mężczyźni którzy mają seks z mężczyznami) i mówią po polsku. Ten jedyny w swoim rodzaju projekt zakłada pełne zaangażowanie osób partycypujących i jest prowadzony przez osoby z grup MSM przy wsparciu METRO, organizacji charytatywnej która walczy z dyskryminacją.

Kogo potrzebujemy do udziału w projekcie i jak możesz się zaangażować

Prowadzimy wlasnie rekrutację na udział w naszym nowym i ekscytującym projekcie na rzecz prewencji i wsparcia w zakresie HIV dla grupy osób które są MSM i mówią po polsku. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia poprzez udziału w interaktywnych i dyskretnych warsztatach na temat zdrowia seksualnego i czynników które wpływają na ryzyko z nim związane. Wszystkie osoby które wezmą udział w programie otrzymają £20.

 

Udział w warsztacie: damy Ci możliwość uczestniczenia w 5 darmowych sesjach opracowanych przez doświadczonych pracowników METRO. Sesje będą dostarczane przez przeszkolonych przez nas trenerów-wolontariuszy. Założeniem projektu jest by te osoby pochodziły z grupy MSM i mówiły po polsku.

 

Żeby się zarejestrować skontaktuje się z:

lukasz@metrocharity.org.uk (Polski / Angielski)

tony@metrocharity.org.uk (Angielski)

Telefon: 020 8305 5000 (Angielski / Polski)

Lukasz Birycki – LEEHPS Polish Worker
020 8305 5000 ex. 103

kliknij na link – https://bezpiecznyrodak.wordpress.com/

16 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii