Będą wizy do Wielkiej Brytanii …

Wielka Brytania

Zmiany.

Zbliżają się wielkie zmiany dla tego kraju, nie poznasz go za kilka miesięcy, nie wszystkie będą przyjemne, nie piszemy aby straszyć ale aby przygotować do tego co nadchodzi. 

Szefowa Rządu Brytyjskiego Theresa May powołała grupę pracowników do sporządzenia planów do systemu wizowego dla osób przylatujących do pracy i zasiłki do Wielkiej Brytanii.

Dokumenty w Downing Street pokazują iż stworzony system będzie sprzeczny z członkostwem jednolitego rynku w Unii Europejskiej.

To pokazuje, że Wielka Brytania przygotowuje się do twardego Brexitu.

Premier będzie miał osobisty nadzór nad tym programem.

————————————–

The Prime Minister will have personal oversight of the policy in meetings

———————————–

Grupa zadaniowa do spraw imigracji osób z Unii Europejskiej za pracą i zasiłkami ma zapewnić zmniejszenie emigracji netto na wyspy do poziomu poniżej 100 000 rocznie.

Zgodnie z celami Premier grupa ma przygotować i zapewnić efektywny i ukierunkowany system wizowy..

———————————

Theresa May has ordered her ministers to draw up an “efficient and targeted visa system” in the latest indication that the UK is heading for a hard Brexit.

The Government’s immigration taskforce will seek to ensure a new regime is introduced to slash the net number of arrivals into the UK to below 100,000 a year.  According to the terms of reference, the group will implement “domestic measures to control migration” and ensure “an efficient and targeted visa system”.

————————————

Jest to całkowicie inny system kontroli emigracji jaki wprowadzał David Cameron, który chciał ograniczyć zasiłki na okres 4 lata dla nowo przyjezdnych. Niestety nie dawało to gwarancji że ludzie dalej będą przyjeżdżać.

Podsumowanie:

Przywódcy europejscy konsekwentnie ostrzegają, że pełny dostęp do jednolitego rynku jest niezgodne z ograniczeniami do swobodnego przemieszczania się, niestety nie myślą o tym że Wielka Brytania przyjęła prawie 3.6 miliona osób z biednych krajów unijnych. Dała im pracę i benefity co obciąża budżet w Londynie w olbrzymiej skali spowodowanej kwotą wolnej od podatku przez co osoby płacą mniejszy podatek niż benefity. Niestety 70% osób z Europy zarabia około 12 000 na rok a kwota wolna od podatku 11 400 więc płacą minimalny podatek a dotacje na rodziny średnia to 650 funtów na miesiąc plus darmowe szkoły itd. 

Nawet Niemcy wprowadziły okres przejściowy.

Tusk dalej straszy Wielką Brytanię uważają,c że ją przestraszy jak przed referendum ale zapomina „chłopina „, że Wielka Brytania mniej wysyła towarów na kontynent niż Europa do Wielkiej Brytanii. Ponadto Anglia jako jeden kraj przyjęła aż 3.6 miliona ludzi a Unia czyli 27 krajów przyjęła 1.6 miliona Brytyjczyków.

Odsunąć Donalda Tuska i Junkera od negocjacji z Wielką Brytanią.

Oni nie rozumieją iż Wielka Brytania nie da radę przyjąć osób z całej Europy , Bruksela nie robi reform, nie pomaga krajom Europy Wschodniej aby dawali ludziom podobne dotacje na rodziny jak w krajach zachodnich aby zmniejszyć emigrację wewnętrzną. Niestety ich praca to ochrona wielkich korporacji aby one zarabiały miliardy a ludzie zarabiali jak najmniej . Kilka lat temu Cameron proponował wspólny socjal w Europie aby zatrzymać emigrację to Tusk w Polsce się nie zgodził jak i Bruksela, no tak trzeba byłoby wtedy opodatkować wielkie korporacje. Gdyby Rządy  krajów Unijnych to zrobiły po co więc byłaby Bruksela. Przykład PIS opodatkował podatkiem korporacje aby dać Polakom benefity , Tusk i Junker natychmiast obaliły ten podatek.

Anglia nie przestraszy się Tuska już raz „kciuka do góry ” mu pokazała przed referendum.

Czym więcej Bruksela pójdzie na wojnę z UK tym bardziej Anglia będzie dociskała pasa emigrantom. Szansa jest taka że w marcu kończy się Tuskowi kadencja, może kraje Europejskie wybiorą bardziej pragmatycznych szefów Unijnych, które dogadają się inaczej z Wielkiej Brytanią.

Junker i Tusk przechodzą do historii jako ci, którzy doprowadzili do łamania prawa wpuszczając osoby z poza Unii bez kontroli paszportów, doprowadzili do zamieszek w miastach, śmierć ludzi w zamachach, bezrobocia w Hiszpanii i Portugalii oraz długów Grecji a najgorsze że Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej. Będziesz musiał opuścić wyspy lub nie wjedziesz podziękuj właśnie im.

Polskie gazety lewackie – czerwone w Londynie podburzają Polaków do Brytyjczyków, że jacy to Brytyjczycy są rasiści, jak nie lubią migrantów, jak ich zle tratują, jakie napisy na murach piszą na Polaków choć są to tylko jednostkowe przypadki i zawsze wszędzie gdzie mieszka taka duża ilość emigrantów, takie przypadki mogą mieć miejsce.

Nie dać się sprowokować.

Brytyjczycy i ich politycy to rozważni ludziPremier May powiedziała jako pierwsza, że osoby które sa powyżej 5 lat mogą zostać na wyspach na co Bruksela nie powiedziała nic na temat brytyjczyków na terenie Europy. !!!

Konrad W

Poniżej link jak wyśmiali Tuska przed referendum, na pewno nikt się go nie przestraszy i teraz oraz nagranie bez komentarza.

http://polskie-echo.com/wysmiali-tuska-w-anglii-bedzie-brexit-i-to-wina-tuska-i-junckera/

————————- Bez komentarza ———————

Apel do PIS przestać dotować z pieniędzy Polskiego podatnika przez MSZ, Ambasadę w Londynie oraz różne Fundację  ( Samper Polonia ) gazety, która podburza Polaków do Brytyjczyków.

19 października 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Dajcie mi tekst przed opublikowaniem do korekty, bo język polski w waszych artykułach jest dość niskich lotów. Odeślę w takim stanie, aby nadawał się do publikacji. Artykuły interesujące… może nie takie, jakich się spodziewam, ale interesujące.

Komentowanie jest wyłączone.