Awaria zjeżdżalni , 7 dzieci rannych w Surrey

Awaria zjeżdżalni , 7 dzieci rannych w Surrey

 

Siedem dzieci zostało zabranych do szpitala po tym, jak nadmuchiwany ślizg załamał się podczas nocnej imprezy z fajerwerkami w Surrey,  podała policja.

Dzieci ponoć poniosły „potencjalnie poważne obrażenia”, gdy nadmuchiwany upadł około godziny 19.30 w sobotę.

Organizator fajerwerków Michael Holden z Rotunda Woking District oszacował, że w momencie incydentu było około 5000 osób w parku. Powiedział:

„Korzystaliśmy z tego funfair operatora przez wiele lat. Nigdy wcześniej nie mieliśmy żadnych problemów. „Pan Holden powiedział, że okoliczności dotyczące tego, w jaki sposób dzieci zostały zranione, nadal pozostają niejasne. „Nie wiemy jeszcze, co dokładnie się stało, ale wydaje się, że ośmioro dzieci zsunęło się na szczyt slajdu i wylądowało na podłodze obok niego” – powiedział. , zadeklarowano poważny incydent, co oznacza, że ​​musieliśmy przerwać fajerwerki. „Jesteśmy bardzo zszokowani i zaniepokojeni tym wszystkim.

Policja apeluje do każdego, kto był świadkiem zdarzenia, lub ma wideo lub zdjęcia z tego, co się stało, aby skontaktować się z policją Surrey przez 101, lub surrey.police.uk/ReportIt, podając numer referencyjny PR / P18262524.

Konrad W.

 

4 listopada 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *