Autostrada M6 zamknieta, ludzie spóznieni na mecz City

Autostrada M6 zamknięta, ludzie spóznieni na mecz City

 

Autostrada M6 została zamknięta z powodu ogromnych opóźnień w godzinach szczytu.

Autostrada M6 została zamknięta na północ pomiędzy skrzyżowaniami 15 i 16 z policyjnymi wezwaniami kierowców do omijania tego obszaru.

Policja Staffordshire poinformowała na Twitterze: „

Unikaj połączenia północno-zachodniego M6 nr 15 i 16. Istnieje całkowite zamknięcie drogi, podczas gdy funkcjonariusze zajmują się incydentem. Spodziewane są duże opóźnienia. „BBC Radio Stoke poinformowało, że policja zamknęła drogę z powodu obaw dotyczących bezpieczeństwa.

Policja zamknęła autostradę „po rozmowie o trosce o dobro ludzi podróżujących autostradą”, informuje radio na Twitterze.

 

Opóźnienie wynosi około 90 minut.

Powiedzieli w oświadczeniu:

„Na północy M6 w kierunku północnym między skrzyżowaniem 15 i skrzyżowaniem 16 (Stoke-on-Trent) występują poważne opóźnienia spowodowane incydentem prowadzonym przez policję Staffordshire.

„Linie dróg 1 i 2 są zamknięte, linia 3 jest uruchomiona z nieregularnym ruchem.

Jeden sfrustrowany kierowca, jadący do Manchester na stadion Manchester City przeciwko Burton Albion, powiedział: „Zatrzymałem się na M6. Bardzo mało prawdopodobne, abym zdążył na mecz.

Inny powiedział: „Mieliśmy 6 nieoznakowanych samochodów policyjnych 3 oznaczone samochodami policyjnymi,  plus helikopter policyjny nad głową.”

9 stycznia 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *