Austria wysyła wojsko na 200 tyś emigrantów. Oto UE zniszczona za Tuska i Junckera

Austria wysyła wojsko na emigrantów. Oto UE zniszczona za Tuska i Junckera

 

Austria grozi wysłaniem armii na granicę z Włochami.
Rząd Austriacki ostrzega, że ​​wyśle ​​żołnierzy do zamknięcia granicy z Włochami w ciągu 24 godzin, jeśli Rzym podejmie decyzję o przyjęciu „opcji nuklearnej” i udzieli wiz prawie 200 000 migrantów osadzonych w krajach śródziemnomorskich.

Włochy są zasypane emigranta gdyż UE kazała otworzyć granice. Zdaniem włoskich urzędników rozważają umożliwienie wyjazdu tysiącom emigrantom z kraju do reszty Europy, Według urzędników 10 000 osób przybywa codziennie. Austria, która ma granicę z Włochami zareagowała na propozycje z wściekłością, twierdząc, że natychmiast wyśle swoją Armie i wprowadzi kontrole graniczne.

Wczoraj podczas wizyty granicznej austriacki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Sobotka powiedział: „Włochy przyznające wizy humanitarne migrantom robią niedopuszczalną rzecz. W takim przypadku natychmiast wprowadzimy kontrole na granicy.

He said: “If the number of illegal migrants towards Austria keeps rising we will close the border in Brenner.   „Within 24 hours we can close the border and carry out strict controls with our soldiers”.

Poniżej Sobotka –austriacki minister spraw wewnętrznych

Wolfgang

Włochy od dawna skarżyły się, że pozostają same w sobie, aby poradzić sobie z trudem kryzysu uchodźców z dużą liczbą migrantów przybywających na włoskie brzegi, ponieważ kraj jest punktem wyjścia do UE na jednej z najpopularniejszych tras dla osób przybywających z Libii .

Wiceminister spraw zagranicznych Mario Giro powiedział, że Włochy rozważają wydanie 200 000 wizy migracyjnych, co pozwala im podróżować po całej UE w celu zmuszenia innych krajów do zapoznania się z problemem.

Deputy Foreign Minister Mario Giro said Italy is considering issuing 200,000 temporary migrant visas, allowing them to travel throughout the EU in a bid to force other countries to take note of the problem.

Austriacki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Sobotka zagroził wysłaniem wojska, jeśli jednak Austria nie zatrzyma kolejnej fali emigracji z 200 tysięcy nowych osób część pewno trafi do Polski.

Oto UE zniszczona przez Tuska i Junkera przez 3 letnie Rządy w Brukseli, zamiast wysłać firmy budowlane z całej UE aby odbudować Syrię nakazali otworzyć granicę i to bez kontroli przez co zginęło wielu Europejczyków w zamachach. Tusk nie rozumie że ludzi w Europie po prostu nie stać na płacenie większych podatków na utrzymanie emigracji. Arabia Saudyjska tonie w petrodolarach, Syria ma złoża ropy więc odbudowa Syrii przez międzynarodowe firmy to nie kwestia lat ale jednego roku. Na emigracji najwięcej zarobiły firmy przemytnicze oraz wielkie supermarkety Niemieckie sprzedające żywność, turystyka i bezpieczeństwo w Europie upadło.

Oto ulice Włoch, przestrzegamy przed wakacjami.

Konrad W

20 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

1 komentarzy
  1. Część z nich trafi do Polski?
    No to informujcie kiedy, trzeba wyposażyć się w broń palną!

Komentowanie jest wyłączone.