Atak Rosji na Polskę to kwestia godzin -ostrzega gazeta brytyjska

Europa

Polska

Czy Europa znów będzie w ogniu wojny?

Wiadomość z ostatniej chwili „Sunday Express” — mówi wyrażnie Rosja gotowa zaatakować Polskę do kilkunastu godzin .

Informację tą przekazała wysoko postawiona osoba z NATO.

Oto tytuł Brytyjski:

 

NATO ON EDGE: Top military chief warns Putin is ready to start World War Three ‘OVERNIGHT’
VLADIMIR Putin could spark World War Three at any time by deciding to invade Poland in a matter of HOURS, a top NATO figure has warned tonight.

—————————————————–

Gazeta podaje że Rosja ma wojska gotowe do rozpoczęcia przejęcia ponownie krajów Europy Wschodniej pod swój protektorat. Chodzi o Litwię Estonie i Polskę.

Generał sir. Richard Shirreff, mówi że wojska rosyjskie są w stałej gotowości po konflikcie na Ukrainie i w Syrii i aby odwrócić uwagę od problemów gospodarczych może zaatakować Polskę i kraje Europy Wschodniej.

Rosja nie zniesie wojsk sojuszu przy swoich granicach.

Choć kraje zachodnie nałożyły sankcje na Rosję po zajęciu Krymu, to Rosja zachowuje potężną siłę bojową która jest w gotowości a siłę pokazała walcząc z państwem islamskim.Ogólne Shirreff ostrzegł:

” Rosja jest zdolna do zaskakującego ataku Zachodu , atak będzie miał niestety katastrofalne konsekwencje dla Polski i śmiertelne konsekwencje dla Sojuszu. Kiedy wojska rosyjskie zaatakowały wschodnią Ukrainę w marcu 2014 Putin mówił o ochronie mniejszości rosyjskojęzycznej w regionie Donbasu.

W chwili kiedy zaatakuję Polskę powie że chce bronić dostępu do Kaliningradu.

Należy pamiętać że wojska rosyjskie są w stałej gotowości bojowej”.


aw

Generał Sir Richard Shirreff

Dodaje, że zachodni przywódcy  ” nie rozumieją Rosji, zakładając, że będzie przestrzegać zasad „.

Generał dodaje że rozlokowanie wojsk amerykańskich i brytyjskich w krajach Europy wschodniej zmusi szefa Rosji do działania. Ruchy wojsk, które cały czas mają ćwiczenia sa oznaką że może z nich przejść bardzo szybko do ataku.

Kanadyjscy szpiedzy donoszą, że Rosja  przygotowuje się do wojny z Zachodem, a ekspedycja jej wojsk do Syrii była tylko testem i uzyskaniem praktyki dla żołnierzy na polu bitwy.

Konrad W / Express

Podsumowanie:

Rosja obecnie jest izolowana przez kraje NATO , ponadto sojusz podjął decyzję rozlokowania wojsk natowskich w państwach bałtyckich oraz w Polsce.To się bardzo nie podoba w Moskwie. Atak Rosji na kraje w Europie Wschodniej spowoduję, że rozpoczną się negocjacje do których znów Rosjanie zostaną zaproszeni. Wiadomo ani Rosja ani Nato nie zaryzykują wojny atomowej. Choć artykuł brytyjskiej gazety może szokować to jednak w dobie kiedy Francja i Niemcy chcą zbudować Armię Europejska wpadka NATO że nie potrafi chronić państw sojuszu może być im na rękę .

Dużo wskazuję więc, że pomiędzy Wielką Brytanią w sojuszu wraz Stanami Zjednoczonymi a Niemcami wraz Francuzami i Rosją  – trwa cicha gra , gra która ma na celu pozbycie się wojsk amerykańskich z Europy. Niestety to wszystko dzieję nad głowami Polaków , Litwinów, Łotyszy i Estończyków.

Gra może dotyczyć nowego podziału wpływów w Europie . Do tej pory były dwa bieguny Rosja i NATO do gry chcą wejść Niemcy i Francja pod sztandarami Armii Europejskiej.

Teraz możemy przypuszczać że decyzja o wprowadzeniu tysięcy emigrantów z Bliskiego wschodu na tereny Europy mogła mieć dwa cele: z jednej strony komuś zależało by doprowadzić do rozpadu Unii Europejskiej z drugiej strony pozbycie się z Unii Europejskiej państwa członkowskiego Wielkiej Brytanii, która blokowała vetem wszystkie pomysły Niemiec i Francji czyli stworzenie jednej Armii, jednego Rządu, jednego banku i jednej waluty oraz pozbycie się Amerykanów z Europy. Nic nie dzieję się bez przyczyny a na pewno jakiś cel musiał być aby wpuścić na teren Europy setki tysięcy ludzi.z bliskiego wschodu.

Gra o wpływy Europy rozpoczęte a artykuły w „Sunday Express” i w innych gazetach mają kształtować opinię brytyjczyków.

Nasuwa się niestety taka konkluzja – w konflikcie na wschodzie Ukrainy zginęło 15 000 ludzi więc co może czekać kraje w Europie Wschodniej oraz mieszkańców w Polski w przypadku kiedy „gra o Europę” przejdzie na inny poziom.

Konrad W

24 lipca 2016

48 komentarzy
 1. MÓWI SIĘ ,ŻE ROSJA JEST W GOTOWOŚCI BOJOWEJ ,CO ZATEM ROBIĄ ŻOŁNIERZE NATO PRZY GRANICY Z ROSJĄ . NATO CAŁY CZAS PROWOKUJE ROSJĘ I PRÓBUJE RZĄDZIĆ ŚWIATEM I TO W RÓŻNY SPOSÓB NIE ZAWSZE POKOJOWO .

 2. Co za brednie! Putin uratował no Krymie dziesiątki tysięcy ludzkich istnień i na wschodzie Ukrainy też. Za to w Odessie weterani z majdamu toporkami do mięsa dobijali ludzi! Banderowska swolocz

 3. Czeka powtórka z rozrywki. Proste. Trzeba szybko i bezboleśnie poddać sięniech ruscy ida na zachod a my ich od srodka wykonczymy

 4. Końrad w się skompromitował. Atak na Polskę w ciągu kilkunastu godzin. Minęły 3 miesiące i nic. Żenada. Żal wstyd i żenada.

 5. Jak można pisać takie farmazony. Rosja zaatakuje europe i niby w jakim celu. Skonczcie z taka propagandą bo faktycznie sie doigracie. Zróbcie najpierw porządek na swoim podworku a nie szukacie guza z Rosją. Zamęt i chaos siejecie. Nikt w takie gowno nie wierzy chyba z3 samo NATO polakom taki prezent podaruje tylko po to zeby miec pretekst z Rosja na nasz3j ojczystej ziemi walczyc !!!!!!!

 6. TYLKO DEBIL MYŚLAŁ ŻE NATO DA NAM POMOC W RAZIE ATAKU NA POLSKE I INNE KRAJE BAŁTYCKIE 1939 BYŁ A TERAZ 2016 I TO SAMO . ALE TO NIE WINA NATO LECZ GŁUPIEJ POLITYKI OD LAT W POLSCE ZAMIAST MACHAĆ SZABELKĄ BYŁO TRZEBA TRZYMAĆ BYŁO Z ROSJĄ A NIE UKRAINA A CO TO UKRAINA GORSI O ROSJAN KTO JAK NIE UKRAINA I BANDEROWCY UPA NISZCZYLI CYWILÓW NIE ROSJANIE LECZ UKRAINCY . POLSKA NIE POWINNA NAKŁADAĆ SANKCJI NA ROSJE ILE ROLNICY STRACILI DZIĘKI TEMU ILE POLSKA STRACIŁA A TERAZ JESZCZE NAM GROZI ATAK ROSYJSKI I CO SZABELKI W DŁON I BRONIĆ GŁUPI KRAJ NIE MAM TO W CZTERECH LITERACH .

 7. Moim zdaniem Ruscy są, jacy są, ale tylko współpraca z nimi, a nie wojna może ocalić nam dupy przed zagrożeniem z Bliskiego wschodu, amerykańskimi bankami i Izraelskim wpływami w polityce. Nie wiadomo jednak tylko, czy Rosja wykazalaby się lojalnością wobec tak bliskiego im słowiańskiego kraju jakim jesteśmy i po wszystkim, lub w zamian za ochronę, nie zażąda naszych terenów.

 8. Nie dajmy się balamucic to czysta propaganda elit swiatowych przekupują gazety operatorow by wypisywać to gowno by polacy uwiezyli ze rosja chce nas napaść to nie prawda to amerykanie chcą taj wojny naszym narodem bo zarobią sprzedadzą nam sprzet itd. nie wiezmy propagandzie obudzmy się usa precz z naszego kraju

 9. Wszystko fajnie tylko sugeruję, żeby autor przypomniał sobie odmianę przez osoby. Ja spowodujĘ, atak Rosji spowodujE.

 10. A czy ktoś z Was zastanowił się co będzie z rossją po takim ataku?
  rassija będzie musiała przyjąć wszystkie rakiety świata!
  W rosje będą strzelać ze wszystkich stron świata!

 11. A po cholere NATO lamie wszystkie prawa i laduje swoje wojska pod rosyjska granice??Przecierz wielu ludzi nazwalo by takie poczynanie prowolacja w wielkiej skali .

 12. Rosja nie ma szans by wygrać taką wojnę, nie zaatakuje, jak zakatuje to Putin byłby samobójca. Ktoś ma jakiś cel i podpuszcza do tej wojny.

 13. pierdolenie i chopine..
  Anglia cały czas podpuszcza i skłóca polską strone przeciw ruskom i ukraincom..

 14. Nie chce mi się w to wierzyć,ale jeżeli już to znowu będziemy obwiniani jako kraj,że jesteśmy zaczątkiem konfliktu.

 15. ale brednie , wiekszej propagandy dawno nie czytałem.Dokształć się panie Konradzie z historii to Pan bedziesz wiedział co sie dzieje. Siedze na zachodzie to widze co jest grane z innej perspektywy. Nie rusek to robi tylko ktoś inny , rusek tylko się broni. Amerykanie sami sie przyznali ze stworzyli al-kaide isis i rozkrecili wojne na ukrainie. ale z kąd to pan mozesz wiedziec jak panu płacą za antysłowiańska propagande bo rusek to tez słowianin

 16. No i gdzie ten atak? Doczekać się nie mogę. Placi wam ktoś qrna za takie sianie nienawiści? Ssyny.

 17. KTO MA CEL W STRASZENIU POLSKI? MOŻE SIE MYLĘ ALE NIE SĄDZĘ ŻEBY PUTIN CHCIAL WOJNY TO FRACZEJ POLITYCY USA I ICH SOJUSZNICY CHCĄ RZEZI NIEWINNYCH LUDZI

 18. Człowiek człowiekowi wrogiem.
  Niech zginą Ci którzy są winni tej chorej sytuacji.
  Ale jak zwykle to cywile będą zniszczeni.
  Wojna jest gorsza od piekła.
  Po przeczytaniu takich artykułów można się mega zdolowac.

 19. Na granicy z obwodem kaliningradzkim ruski wycięli wszystkie drzewa na pasie granicznym;ich CZOŁGI w 3 GODZ.dotrą do Warszawy!

 20. Gdzie się dwóch bije,tam trzeci korzysta…ruski niech lepiej uważają,aby im żółtki w dupę nie wjechały,a jest obecnie na Syberii ok. 8 mln Chińczyków…

 21. Rojsa długo nie powalczy, ich realne zasoby ludnościowe to zaledwie 90 mln ludzi, kraj jest ubogi, nie ma przemysłu, słąbo rozwinięte rolnictwo, stan zdrowia rosyjskiego społeczeństwa jest tragiczny, skrajna bieda, powoduje, że kraj tonie w alkoholu, narkotykach i papierosach, aż 70% poborowych NIE nadaje się do służby w wojsku, to co oni wyślą 4 mln nie przeszkolonych poborowych? Tyle samo wystawi Polska, a na każdego Polaka potrzeba kilku wrogów.

 22. – „dostep” do Kaliningradu Putin ma przez Bialorus ! On wie dobrze czym pachnie taka wojna i to dla wszystkich – lacznie z Moskwa !

 23. Chyba sobie zartujecie, to że Usa jako bankrut chętnie doprowadziloby do wojny to jedno ale powtarzać takie brednie to.naprawdę szczyt głupoty.

 24. Co to za jeb…y pier…y kretyn to napisał ? Rusofob sku…..n. Zamiast zajac się uczciwą praca sieje zamęt rozsyła fałszywe informacje próbuje skłócić dwa kraje które należa do jednej słowiańskiej rodziny. Mój kuzyn jest w rosyjskiej armii i tam umieraja ze smiechu po takich plotach. Mówią że Polacy sa debilami i tylko łacha dra. Oni nie maja zamiaru nikogo atakowac. Nie ma potrzeby a tylo zaszkodzić sobie moge. każda wojna to problem dla wielu krajów i często świata. Ty gnoju tandenty dziennikarzyku swoim pustym łbem do brudu za paznokciem nie dorastasz rosjanom. Gdyby chcieli to juz dawno by zmietli cała Europe z powierzchni. Nawet nie wiecie co oni maja. Ale nie zrobia tego nigdy. CHyba że Europa ich pierwsza zaatakuje lub naruszy powaznie interesy tego kraju. Spij spokonie rusofobie obzygany.

 25. Rozpocznie rebelia wszystkich ze wszystkimi. Kraje nadbałtyckie będą prowadzić krwawe walki aż do wyniszczenia. Emigracja zarobkowa tych krajów na zachodzie rozpocznie pokojowe demonstracje pod ambasadami, które kończyć się będą krwawymi rozróbami. Islamiści wzmogą terrorystyczne napady. Reaktywuje się ETA. W Wielkiej Brytanii zaczną walczyć wszyscy ze wszystkimi. W służbach porządkowych nastąpi rozłam. Biorąc powszechność i zakres terytorialny zamieszek Europa będzie się wykrwawiać. Dyplomaci przekonani o swoim bezpieczeństwie będą obradować aż ich siedziby wylecą razem z nimi w powietrze.

Komentowanie jest wyłączone.