Atak nożownika w centrum handlowym Birmingham. Dwóch rannych

Atak nożownika w centrum handlowym Birmingham. Dwóch rannych

 

Uzbrojona policja jest na miejscu, gdzie dwie osoby odniosły straszne obrażenia w wyniku ataku nożem w centrum handlowym w Birmingham

Policja i załogi karetek pogotowia informowały, że ofiary doznały dziś „poważnych obrażeń” podczas ataku o godzinie 15.34.

Zostali zabrani do szpitala.

Na miejscu zdarzenia postawiono namiot policyjny, a sklep odzieżowy New Look został zamknięty, a funkcjonariusze rozmawiają z personelem, informuje Birmingham Live.

 

Rzecznik powiedział: Funkcjonariusze zostali wezwani do doniesień o ataku w Bullring. Zostaliśmy wezwani tuż po godzinie 15:30 na doniesienia o rannych ludziach w pobliżu  wejścia do Selfridges.

„W Bullring występuje zwiększona obecność policji, w tym uzbrojonych oficerów, podczas gdy my próbujemy ustalić, co się stało, i znaleźć zaangażowanych.

„Każda osoba posiadająca jakiekolwiek informacje jest proszona o kontakt z nami za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonicznie pod numerem 101”.

Policja ustawiła ekran wewnątrz areny Bullring przy restauracji Nando w centrum handlowym, obok Burger Kinga.

West Midlands Ambulance powiedział: „Zostaliśmy wezwani o 15:34 do centrum handlowego Bullring w Birmingham na doniesienia o pchnięciu nożem.

„Wysłaliśmy nasz zespół HART, dwie karetki pogotowia i trzech sanitariuszy na miejsce zdarzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania Selfridges. birmingham police

Konrad W

 

18 grudnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *