Artur Adrian Ulijarczyk wyskoczył z 17 piętra w Scunthorpe

Artur Adrian Ulijarczyk wyskoczył z 17 piętra w Scunthorpe

 

Człowiek w Scunthorpe zmarł po upadku z 17 piętra bloku mieszkalnego.

Wcześniej tego samego dnia znaleziono Artura Adriana Ulijarczyka, lat 35, z Buckingham Street, siedzącego na parapecie okna na 14 piętrze sąsiedniego bloku.

Uijarczyk zmarł 1 lipca ubiegłego roku, a śledztwo w tej sprawie miało finał dzisiaj w Centrum administracyjnym miasta w Scunthorpe.

Komentując werdykt samobójstwa, koroner z North Lincolnshire, Mark Kendall, powiedział: „Tajemnicą jest to, dlaczego zrobił to, co zrobił – przypuszczam, że nigdy się nie dowiemy”.

W trakcie dochodzenia dowiedziano się, że urodzony w Polsce Ulijarczyk przybył do Scunthorpe w 2016 r. wcześniej mieszkał w Grecji i pracował w Niemczech. W pisemnym oświadczeniu jego matka Małgorzata Masiasek powiedziała, że ​​jej syn był uśmiechnięty i miał świetne poczucie humoru. Nie było oznak, że miał depresję, ale dwa tygodnie przed śmiercią przestał odpowiadać na jej telefony i wiadomości tekstowe.

Posterunkowy John Biltcliffe powiedział, że Ulijarczyk nie mieszkał w tym bloku i nie było wiadomo, w jaki sposób zdołał do niego wejść.

Policjant dodał: „Nic na miejscu nie wskazywało, dlaczego odebrał sobie życie”.

Jeśli cierpisz na problemy w życiu osobistym i potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać, zadzwoń do Samarytan na numer 116 123. Linie są otwarte 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Katarzyna Cz.

9 lutego 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire