Arkadiusza Szaj siedzi w więzieniu Nottingham. Czy winny ?

Arkadiusza Szaj siedzi w więzieniu Nottingham. Czy winny ?

 

Zacznę może od tego ze chodzi o artykuł który okazał sie 17 maja 2017 roku w którym nagłówkiem bylo, ze zlapali w Nottingham seksualnego przestępce Arkadiusza Szaj.

 

Owszem sprawa sie odbyła i on dostał wyrok 2 lata… ale za co?

 Prawie 10 lat temu Arek wracal z dyskoteki gdzie w drodze do domu zaczepila go dziewczyna i przytulila sie z nim.

Z racji tego ze byl pijany, nie przypomina sobie żadnych seksualnych ruchów…bylo to rano o 5 chcial wrócić do domu… gdzie kilka metrów dalej został pobity.

 Po 10 latach wylegitymowano Arko i wsadzono do wiezienia gdzie dostał adwokata z urzedu. Kazdy by sie ucieszył, ze ktoś pomoże. Okazało sie ze adwokat powiedział mu ze poszkodowana dziewczyna jest i ogrom świadków.

Arek tłumaczył mu, ze nie pamięta by coś zrobił owej dziewczynie.

Adwokat dal Arkowi papier, który kazał mu podpisać z przyznaniem się do winy, grożąc mu ze jeśli eis nie przyzna sprawa będzie  ciągnęła sie latami i bezie tyle siedział. Zmuszał go godzinę. Świadkiem jest tłumaczka przysięgła.

 Ze strachu przed długa odsiadka Arek podpisał.

Po czym na następnej sprawie okazało sie ze nie maja teraźniejszych zeznań poszkodowanej ani świadków… jednym słowem pisząc. Dziewczyna byla a teraz nie ma.

Prokuratura szukała poszkodowanej jednak bez odzewu. Arkadiusz siedzi w wiezieniu gdzie ludzie naprawdę dopuścili sie czynność seksualnych w większości na dzieciach…

 Arek jest załamany psychicznie. Siedzi za cos  czego nigdy nie zrobił. 

Angelika

 

26 września 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham