Aresztować Tuska, Junkera za ludobójstwo w Europie i pod Trybunał w Hadze

EUROPA

Aresztować Tuska i Junkera za ludobójstwo w Europie, pod Trybunał w Hadze

Prawo musi przestrzegać każdy człowiek nawet szefowie Unii Europejskiej.

Jednak widzimy że nie przestrzegają a najgorsze jest to iż nikt nad nimi nie ma kontroli.

To bardzo niedobrze gdyż nie ma w takiej instytucji kontroli prawa i ludzi nad łamaniem prawa przez Tuska i Junkera.

Tusk i Junker powinni zostać aresztowani natychmiast przez ONZ jeśli w Europie nie ma Policji która może ich aresztować osadzić w więzieniu i postawić przez Trybunał w Hadze za złamanie podstawowego prawa jakim jest kontrola ludzi na granicy. Przez to doszło do tego iż życie i bezpieczeństwo wszystkich Europejczyków zostało zagrożone.

 

Wśród miliony dzieci, matek którym potrzebna jest pomoc wjechało wielu terrorystów dlatego gdyż nikt nie sprawdził i nie wychwycił takie osoby gdyz Tusk i Junker kazali otworzyć granice Unii oraz nie pomogli krajom Unijnym których granice zostały najechane przez tak dużą ilość ludzi.

Ile już ludzi zginęło przez decyzję Tuska i Junkera :

7 styczeń 2015 – Zamach w siedzibie tygodnika „Charlie Hebdo” w Paryżu – atak terrorystyczny– który miał miejsce 7 stycznia 2015 roku w siedzibie magazynu satyrycznego „Charlie Hebdo”. W zamachu zginęło 12 osób. Rozpoczął on serię kilku ataków terrorystycznych, które miały miejsce do 9 stycznia.

13 listopad 2015 – Ataki w Paryżu – w krótkim odstępie czasu doszło do trzech eksplozji i sześciu strzelanin. Eksplozje miały miejsce przy Stade de France w północnej części Saint-Denis. Najkrwawszy atak miał miejsce w teatrze Bataclan. Zamachowcy wzięli zakładników i starli się z policją. Policja przypuściła szturm teatru. Zginęło 137 osób], w tym 87 w Bataclan.Ponad 300 zostało rannych, z czego 99 osób jest w ciężkim stanie.

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Paryżu bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

paris

14. luty 2015 Kopenhaga, Dania – Pierwsza strzelanina miała miejsce w kawiarni, w której odbywała się organizowana przez Larsa Vilksa debata pod hasłem „Sztuka, bluźnierstwo i wolność ekspresji” w kawiarni Krudttønden. Zginał jeden z uczestników debaty, a trzech policjantów zostało rannych. Druga strzelanina nastąpiła przed synagogą. Ranne zostały trzy osoby, z których jedna zmarła w szpitalu. Do trzeciej, ostatniej strzelaniny doszło obok dworca Nørrebro. Napastnik otworzył ogień do policjantów i po krótkim czasie został przez nich zastrzelony.

 – Styczeń 2015 –  Szwecja pracownik socjalny 20 letnia młoda piękna kobieta zabita nożem.

Marzec 2015 -Bruksela wybuchy bomb 37 osób zabitych – 170 rannych w tym 90 stan krytyczny.

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Brukseli bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

 

brus

14 July 2016 – Zamach w Nicei –  Zamachowiec ciężarówką potrącił osoby spacerujące po Promenadzie. (Promenade des Anglais). W wyniku zamachu zginęło 87 osób w tym zamachowiec, a ponad 200 osób zostało rannych (w tym 52 przebywały na oddział intensywnej terapii ).

Oto tylko kilka zdjęć osób które musiały zginąć w Nicei bo Junkerowi i Tuskowi zamarzyło się być szefami 27 krajów a umiejętności i kwalifikacji jak i wyobraźni brakuje.

nicea

19 Grudzień – żałoba POLSKA – Polski kierowca zabity tylko po to aby porwać ciężarówkę i zabić inne osoby.  W sumie 12 osób zabitych i 50 rannych .

NIgdy nie dowiemy się ile z wszystkich tych przypadków osób rannych ile jeszcze umrze a ile zostanie kalekami na całe życie, bo Tuskowi i Junkerowi zamarzyło się stawiać ponad prawem. 

Ponadto wyjście Brytanii z Unii Europejskiej, przegrane referendum we Włoszech i Holandii , śmierć Polskiego kierowcy i ludzi na jarmarku, gwałty kobiet w Europie a oni dalej swoje.

Proszę zobaczyć….

Nikt nie może ich odwołać, nikt nie może ich aresztować choć łamią prawo nikt nie może ich usunąć z Urzędu a ludzie ginął dalej . Oto demokracja Unii Europejskiej.

Grupy kilku osób niekoniecznie mądrych, które stawiają się za Bogów w Europie a głównym nurtem demokracji jest kontrola ludzi nad politykami. Cameron , Razi, Holand we Francji wszyscy podali się pod dymisji a Tusk i Junker choć zginęło wielu ludzi dalej chcą pouczać kraje i ludzi jak mają żyć.

Czas na reakcje aby sprawą zajął się Trybunał do spraw zbrodni przeciwko ludzkości i Policja z Hagi aresztowała Junkera i Tuska – aby na przyszłość każdy polityk, któremu zamarzy się zarządzanie i narażanie życia ludzi w Europie swoimi decyzjami wiedział że jeszcze nad nimi stoi prawo. Niech w końcu Polska i Węgry złożą wniosek do Hagi o ściganie tych dwóch ludzi jako zbrodnia przeciwko ludzkości….

Prawo musi przestrzegać każdy człowiek nawet szefowie Unii Europejskiej.

Nie chciało się Eurokratom słuchać Davida Camerona, który mówi trzeba pomagać i przyjmować emigrantów ale z obozów dla uchodźców gdzie każdy ma być sprawdzony i odseparowany od powiązań z terrorystami trzeba ponieść konsekwencje decyzji przez które ludzie zapłacili najgorsza z najgorszych cen , czyli śmiercią.

Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, MTS (ang. International Court of Justice, ICJ; fr. Cour Internationale de Justice, CIJ) – główny organ sądowy ONZ. Trybunał działa według swego Statutu, który opiera się na Statucie Stałego Trybunału Sprawiedliwości Międzynarodowej   i stanowi integralną część Karty Narodów Zjednoczonych.  Ostatnio prowadził śledztwo na temat ludobójstwa w Libii, śledztwo w Europie powinno być bardzo krótkie ponieważ winnych nie trzeba szukać, wszyscy ich  znają.

Tyle śmierci w Europie nigdy nie było za żadnych innych szefów Unii od II wojny światowej.

Dwóch łobuzów doprowadziło do rzezi w Europie, tylko zdecydowana reakcję Węgrów którzy wybudowali mur uchroniło przez większa rzezią jak i wyjście z UE Wielkiej Brytanii. Silna postawa Polski i Rządu PISU ochroniło Polskę choć Donald Tusk straszył karami.

Czas na karę dla nich.

Konrad W

21 grudnia 2016