Apel do świadków zabójstwa Kamila Metlera w Hounslow.

Apel do świadków zabójstwa Kamila Metlera w Hounslow.

 

W tydzień po zabójstwie, detektywi apelują do świadków na miejscu zdarzenia, a także w pobliżu barów, które 31-letni Kamil Metler odwiedził wieczór przed śmiercią.

Komisarz Will Reynolds z wydziału zabójstw Met powiedział: „Mój zespół ciężko pracuje, aby ułożyć po kolei wydarzenia poprzedzające śmierć Kamila. Ważne jest, abyśmy wyśledzili człowieka, który był z nim we wczesnych godzinach ostatniej niedzieli.

„Zachęcam tego mężczyznę, aby jak najszybciej zgłosił się na policję, chciałbym również zaapelować do Polonii w zachodnim Londynie, by zgłosiła się, gdyby ktoś znał Kamila i mógł udzielić jakichkolwiek informacji, które mogłyby pomóc policji w odnalezieniu najbliższych krewnych w Polsce.

„Jeśli chodzi o pozostałych członków społeczeństwa, chcielibyśmy usłyszeć od każdego, kto widział Kamila i jego towarzyszy w pubie Yates, na zewnątrz przy Lampton Road lub w okolicy znanej lokalnie jako Central House, około 3 nad ranem. Czy widzieliście mężczyznę i kobietę, z którymi był?”

Policja i londyńska służba pogotowia zostały wezwane do Montague Road w Hounslow o godzinie 02:52 w niedzielę, 8 października. Na miejscu zdarzenia Kamil – który pochodził z Hounslow – został znaleziony leżący w alejce między Lampton Road i Montague Road. Poniósł poważne obrażenia głowy i wkrótce zmarł na miejscu zdarzenia.

Kilka godzin przed śmiercią, w niedzielę 8 października, Kamil był w pubie Yates na Bath Road. Opuścił pub i był widziany na ulicy z mężczyzną i kobietą. Następnie cała trójka poszła Lampton Road do alejki około 02:45.

Kobieta wkrótce wybiegła z alejki na Lampton Road, a mężczyzna wyszedł z alejki w przeciwnym kierunku, na Montague Road, a następnie w kierunku High Street.

Kobieta od tego czasu skontaktowała się z policją i jest traktowana jako świadek. Jednak funkcjonariusze nadal apelują do mężczyzny, który był widziany z Kamilem, żeby się do nich zgłosił.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o kontakt z centrum koordynacyjnym pod numerem 020 8721 4005 lub anonimowo z Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

Katarzyna Cz

1 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime