Anarchia w Polsce, rządzi ulica nie Rząd, szef MSWIA do dymisji

POLSKA

Anarchia w Polsce, rządzi ulica nie Rząd, szef MSWIA do dymisji

W Polsce anarchia rośnie w siłę.

Przez dwa tygodnie posłowie opozycji zrobili sobie hotel z Sejmu, śpią robią zdjęcia, spędzają wolne chwile jak by to był ich prywatny budynek. Jedni Polacy sie cieszą inni potępiają. Niestety jest to wina tylko i wyłącznie Rządu PiS gdyż nie ma szacunku tutaj do Urzędu Państwowego . Szef MSWiA powiedział że posłowie przeniosą się do innej sali plenarnej. Pokazuje to całkowitego braku odpowiedzialności za budynek Sejmu i daje przekaz możecie łamać prawo w Polsce wszyscy. 

PiS liczy na to iż jeśli pozwoli robić opozycji co chce , działa demokratycznie niestety nie i pokazuje braku odpowiedzialności, braku siły w respektowaniu Prawa przez posłów.

Więc dlaczego mają przestrzegać inni ludzie prawa jeśli w Warszawie robi się co chce ?

W Wielkiej Brytanii Polacy dokonali masakrycznych zbrodni:

jeden zabił nożem całą rodzinę,

drugi ciężarówką gdy zmieniał melodie na komórce wjechał w samochód, zabij matkę z 3 dzieci,

można byłoby tak wyliczać cały dzień niestety nie ma odwetu.

Anglicy nie idą do domów znajomych Polak nie wybijają szyb, nie wyciągają innych Polaków z domów mówiąc wyjazd z Wielkiej Brytanii natychmiast. Patrząc na skalę zabójstw jakie zrobili z każdego miasta powinno zostać wyrzuconych ze 100 rodzin.

W Polsce robi się jednak inaczej.

Wczoraj wieczorem jeden Polak rzucił petardę do pomieszczenia kebaba, mężczyźni złapali tego Polaka doszło do szamotaniny i zginął. Dzisiaj ludzie w Ełku wyszli wydać sprawiedliwość. Zdewastowali lokal, a inni biją brawo.

O co chodzi w Polsce.

Problem jest jednak inny. Rząd Prawa i Sprawiedliwości pozwala członkom organizacji KOD na spanie w Sejmie, obleganie mównicy, toleruje jak posłowie opozycji mówią aby wyjść na ulice i obalić Rząd – czyli Rząd Polski toleruje anarchie która rozlewa się jak widać na cały kraj.

Takie zachowanie Rządu, ludzi jest nie do przyjęcia w demokratycznych warunkach, dlatego Szef MSWiA powinien zostać zdymisjonowany, trzeba człowieka z silną ręką który ustabilizuje porządek w kraju.

Szef MSWiA musi przywrócic spokój i szacunek do Rządu, Prawa w Sejmie i na ulicy. Nikt nie mówi o używania siły ale o karach finansowych. Śpisz w Sejmie 40 000 złotych za noc, namawiasz polityku publicznie do obalenia niedemokratycznie Rzadu 50 000 złotych, jesteś na ulicy i widzisz, że ktoś niszczy okna 20 000 złotych. Nie zapłacisz wchodzimy na wypłatę lub wysyłamy komornika.

Prawo i Sprawiedliwość gra w grę, która nie da się tolerować bo chce utrzymać wysokie sondaże przez pozwalanie na łamanie prawa opozycji co przekłada się na cały kraj. Poseł Niezależnej czy Platformy może okupować Sejm, może namawiać do przewrotu i nie ma za to kary, bo PiS myśli że przez to buduje popularność. Jednak przez to rośnie w Polsce nienawiść, brak szacunku do prawa i do odpowiedzialności przed sądem.

W Polsce ulica zaczyna decydować a to już blisko do anarchii i wojny domowej.

Pewna część ludzi czuje się bezpiecznie ale pewna część czuje się zagrożona. Tak nie powinien działać Rząd w warunkach demokratycznych. Ludzie nie mogą wymierzać sprawiedliwość od tego jest Sąd , Prokurator i inne urzędy.

Zobacz film, dzisiaj ludzie zdewastowali lokal a inni bija brawo. Wszyscy z nich powinno odpowiadać przed prokuratorem. Szef Policji z Ełku powinien także zostać natychmiast zwolniony że dopuścił do takiego niszczenia mienia.

Idąc tropem Polski.

Idąc tropem ulicy z wydarzen z Polski jeśli jakiś Polak zrobi coś złego Anglikowi, Niemcowi, Holendrowi w ich kraju to jest pozwolenie aby wybijać Polakom za granicą szyby, podpalać samochody a może i samo sądzić. Ostatnio Polscy Parlamentarzyści byli w Wielkiej Brytanii bo Polakom robi się krzywda , niech lepiej zobaczą co dzieje się w Polsce i choć wielokrotnie w naszej gazecie i portalu popieraliśmy Rząd PiS tym razem zwracamy uwagę na złą rzecz.

PiS musi stać na straży przestrzegania prawa przez ludzi w Polsce aby względem Polaków za granicą prawo też było przestrzegane.

Konrad W

1 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska