Amber Rudd potwierdza będzie drastyczna redukcja emigracji

Amber Rudd potwierdza będzie drastyczna redukcja emigracji

 

Amber Rudd potwierdza, że ​​Konserwatyści będą znaczącą ograniczyć Imigrację.

Szef Home Office potwierdziła dzisiaj w radio, że konserwatyści zobowiązują się do zmniejszenia imigracji do dziesiątków tysięcy.

Oczywiście redukcja zajmie trochę czasu. Warto też zadbać o to, aby różne części rządu były w tym zaangażowane. Różne części rządu reprezentują różne interesy np. NHS wtedy musimy przeszkolić naszych ludzi z Wielkiej Brytanii aby zmniejszyć emigrację z Unii Europejskiej lub z krajów z poza UE.

Podejmujemy już kroki, aby zachęcać pracodawców do szukania lokalnie ludzi do pracy z Wielkiej Brytanii, chociaż chcemy upewniać się, że w przypadku, gdy muszą rekrutować specjalistów wysoko wykształconych będą mogli to zrobić.

„Mam nadzieję, że nadal możemy przyciągnąć najzdolniejszych i najlepszych, którzy pomogą nam budować nasze przedsiębiorstwa, wzmocnić naszą gospodarkę, a jednocześnie upewniając się, że liczba imigrantów będzie pod kontrolą”.

Iain zapytał: ” Co ty możesz zrobić z imigracją jeśli Theresa May nie zrobiła nic, kiedy była Szefem Home Office ?”
Iain dodał także: „Ale jej dziedzictwo nie jest udane pod tym względem imigracji prawda? Ponieważ nie osiągnęła swoich celów”.

Pani Rudd odpowiedziała: „Cóż, ostatnie dane o migracji netto pokazują, że emigracja spadła o 50.000 … ale zawsze musimy poczekać trochę czasu, aby nastąpiło zmniejszenie imigracji do dziesiątków tysięcy.

Komentarz:

Po 2019 roku na pewno osoby bezrobotne, skazane, z historią przestępczą w Polsce nie maja co szukać na terenie Wielkiej Brytanii. Nie wszyscy dostaną benefity na dzieci. Oczywiście praca będzie ale bez zasiłków rodzinnych. Minie kilka lat 2-3 kiedy przeszkolą swoich ludzi do pracy a wtedy przyjazd nowych ludzi do pracy będzie ograniczony czasowo. Na pewno, już osoby które siedzą w domach, nie pracują a państwo opłaca im dom i pobierają zasiłki bo dzieci chodzą do szkoły będą musiały brać się do pracy. Po 2019 będą nowe zasady gry.Konrad W

13 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka