Ambasador Rzegocki doprowadził do spadku notowań PIS w Londynie.

Ambasador Rzegocki doprowadził do spadku notowań PIS w Londynie.

 

Polacy odwrócili się w Londynie od PIS. 

4 lata temu były kolejki w Ambasadzie aby glosowac na PIS.

Ludzie organizowali spotkania z politykami PIS, przychodziło wielu Polaków niestety od 4 lat rządów nowego Ambasadora którego przysłał PIS wszystko sie odwróciło.

W obecnych wyborach do Europarlementu frekwencja w Wielkiej Brytanii osiągnęła aż 85,47 proc., a zwycięzcą okazała się Koalicja Europejska. W Wielkiej Brytanii KE zdobyła prawie jedną trzecią głosów.

Tak oto zniszczył wielkie poparcie PIS w Londynie:

1. Na spotkania z politykami Rządów z Polski w Ambasadzie zaprasza tylko liberalne grupy.

2. Prowadzenie biegu Wilczego w Londynie Ambasador przekazał ludziom którzy całkowicie zniszczyli bieg z wielkiej ilości uczestników przychodzi mała garstka , ludzie którzy organizowali bieg w tym roku zrobili to TYLKO po to aby dostać pieniądze od Ambasadora.

3. Ucieka od Polaków, choć namawiają go na spotkania.

4. Nie wspiera grup PIS w Londynie i na terenie UK.

5. Ludzie prawicy którzy 4 lata temu wspierali PIS, manifestowali przed Ambasadą kiedy Bruksela chciała wykluczyć z Polskę z UE, chodzili z flagami podczas różnych swiąt  zostali podzieleni i odsunięci od Ambasady

6. Ludzie niby z PIS ale są z Platformy dostaja olbrzymie pieniadze od TVP na prowadzenie telewizji polonijnej którą nikt nie ogląda jest niepopularna, ludzie z PIS w Londynie mysleli że PIS będzie wspierał ich.

Jednym słowem po 4 latach Nowy Ambasador pan Rzegocki z Krakowa tak zniszczył poparcie ludzie na PIS wśród tych wiernych że podczas ostatnich wyborów do Europarlamentu PIS przegrał w Londynie i na terenie UK z wielka ilość głosów.

A to dopiero poczatek bo do Wyborów Parlamentarnych ludzie prawicy przygotowuja sie aby przegonić PIS przez Ambasadora i jego złej polityki do Polaków na wyspach.

4 lata temu PIS wygrał w Uk mając az 12 000 głosów a Platforma była 4 w kolei

W roku 2019 roku  Platforma trumfuje w wyborach do Europarlamentu zdobywając wielki procent poparcia wśród Polonii

 

4 lata temu PIS trumfował w Londynie i w UK gdzie ludzie chcieli przegonić Platformę niestety przyszedł nowy Ambasador i z wielkiego poparcia aż 12 000 głósów PISu w Londynie i na wyspach zostalo tylko to,  że Platorma dostała aż 85% poparcia w wyborach do Europarlamentu. – pisze czytelniczka i wierna osoba która wspiera PIS z  Londynu.

Polacy odwrócili się w Londynie od PIS i wpływ na to ma Ambasador Rzegocki i jego zła polityka w stosunku do Polonii .

Takie było poparcie w Londynie rzadów PIS kiedyś – nie zostało z tego nic !!!!!

 

Pan Wróbel była osoba Platformy ale przeszła do PIS prowadzi za pieniadze z Polski telewizję na wyspach – malo popularna telewizja – skrzetnie odsuneli prawdziwych ludzi prawicy od poparcia dla PIS -pisze pani z Londynu.

 

czytelniczka z londynu.

 

6 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn