Ale jaja. Sąd w Gdańsku zawiesza pracę Komisji Amber Gold

 Komisja Amber Gold zawiesi pracę przez Sąd w Gdańsku.

 

Rząd PIS został wybrany przez ludzi aby zrobił porządek z firmą Amber Gold przez którą 19 tyś ludzi straciło prawie 800 milionów zł ale widać, że nie Rządzi dalej realnie w kraju. Ludzie dali PiSowi:Premiera, Sejm, Senat i Ministra Sprawiedliwości. O panu Dudzie nie piszemy bo zablokował reformę sędziów od Rządów Tuska i Platformy.

To co dzisiaj słyszymy podczas komisji Amber Gold jest niesamowitą sprawą i pokazuje że PIS dalej nie ma realnej władzy w państwie i Komisja która ma doprowadzić do zbadania malwersacji milionów złotych musi przerwać na 2 miesiące pracę , jechać do Gdańska przeglądać dokumenty bo jakiś Sąd w Gdańsku nie pozwolił aby asystencji komisji zrobili kopie – mówi pani Wasserman.

To jakaś kpina z Rządu PIS, z komisji i z Polaków którzy chcą ukarania winnych przez których Polacy stracili oszczędności swojego życia. Pytanie:

– czy Sąd w Gdańsku stoi więc po stronie Polaków czy oszustów ? Dlaczego nie pomaga pracy Komisji a wręcz doprowadza do tego że musi zawiesić pracę

– kto w końcu Rządzi w tym kraju, PIS czy jakiś pracownik administracji w Sądzie w Gdańsku ?

 

Ten oto przykład pokazuje wszystkim dla którym ważny jest los Polski dlaczego pan Duda zablokował reformę Sądów, którą chciał zrobić PiS. Po prostu Pan Duda uchronił starą władzę PO dając jej możliwość ograniczenia za pomocą Sądów działania ludzi dobrej zmiany z PIS i można to usłyszeń pod koniec tego nagrania jak pani Wasserman rozkłada ręce.

W Polsce nigdy nie będzie normalnie ponieważ wpływy Berlina i Rosji a teraz jeszcze Brukseli za pomocą Watykanu i Polskich księży są za silne, przykład pan Duda pojechał po opinie na temat ustawy zmian Sądów do Polskich biskupów….Oto bardzo ważny film z dzisiejszej komisji czyli podsumowanie kto Rządzi Polską. To tylko 3 minuty ale obrazują wszystko a potwierdzają na końcu rozłożone ręce przez pani Wasserman bo chociaż wypluwałaby sobie głos na komisji to i tak nie da się naprawić Polski i rozliczyć przestępców bez gruntownej reformy sądów, niestety pan Duda stanął w ich obronie wetując ustawę PiSu .

Polacy nie rozumieją dalej dlaczego PiS chciał zreformować Sady –  wyjaśnimy bo pracują tam osoby z nadania starej władzy PO i PL i blokują  rozliczenie osób niszczących Polskę. Zobaczcie szefowa komisji pyta mecenasa obrońcę oskarżonego co zawierają dokumenty ze śledztwa w Gdańsku gdyż Sąd w Gdańsku nie zezwolił aby asystencji komisji zrobili kopie i przekazali komisji , – to jest właśnie Polska panie Duda.

 

 

Konrad W

 

24 października 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

7 komentarzy
  1. Wynika z tego, że rządzenie przez pIS to fikcja , OiS nie ma jaj i odwagi postawić HGW czyli Hejki Glumbsztajn za afery , ryego śmierdziela folksdojcza, Schetyny a AKCJĘ WIDELEC W WARSZAWIE, czy wreszcie za grudniowe wyfdarzenia w sejmie i na ulicach przed sejmem. Wreszcie Szczerby za prygotowaniei kierowaie zamachem stanu w Polsce, jak brak jaj to nie ma rządów jest anarchia agentury, złodziei, aferzystów i mafii

  2. Rozumiem, że wszyscy tu pokończyli jakiekolwiek studia prawnicze, administracyjne itp, że rozumieją o co w tym chodzi, a nie tylko co pan Ziobro (swoją drogą miernota prawnicza, ale mściwa miernota prawnicza ) wydumał… ? Inna sprawa: porównać proszę jakie straty ponieśli klienci SKOKów ? Będzie zdziwienie 🙂 I to chyba PiS chronił SKOKi przed KNF, nieprawdaż ? A co z nierozliczonymi aferami Telegrafu, RSW, Srebnej, umorzeniem długów PC…czyści i kryształowi hahaha…tak uczciwi jak Piotrowicz opozycjonista z medalem zasługi za sumienną pracę hahahaha 🙂

  3. TERAZ JEST RUCH PREZYDENTA- JEŻELI P.PREZYDENT NIE PRZERWIE TEJ HUCPY I OBRONY SĘDZIÓW PRZEZ P. PREZYDENTA, TO ZNACZYĆ BĘDZIE TO TYLE ,ŻE P.PREZYDENT MIAŁ INNE IDEAŁY NIŻ BYŁY GŁOSZONE PRZED WYBORAMI .TEN INCYDENT BYĆ MOŻE WYDARZYŁ SIĘ PRZEZ PRZYPADEK [W KTÓRY NIE ZA BARDZO WIERZĘ] ,ALE PRZYJMUJĘ TO ZA POMYŁKĘ.GDYBY BYŁO INACZEJ TO MUSIELIBYŚMY SZUKAĆ NOWEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA POLSKI . A TO OZNACZAŁO BY PORAŻKĘ ELEKTORATU PRAWICOWEGO.

    • Obserwuję z niepokojem ,to co dzieje się w okół P.Prezydenta. Wypowiedzi P.Romaszewskiej. ,że jeżeli doradza, to w zaciszu gabinetu,a nie na forum ,na forum nie powinno ich być .Mam nadzieję, że wiele poczynań P. Prezydenta, są nie do końca przemyślane. Wreszcie ocknie się i coś postanowi.Panie Prezydencie!. Proszę nie pozwolić na manipulację swoimi decyzjami. Ciągle widzę w Panu Naszego Prezydenta.

  4. Prezydencka blokada dwóch ustaw spowodowała, że w sądach nadal orzekają przestępcy , którzy szkodzą społeczeństwu i Państwu. Panie Ministrze Obrony – proszę bronić Polskę.

  5. To oczywiste sędziowie bronią swoich tyłków – myślę że im to się nie uda sprawiedliwość ich w końcu dopadnie

Komentowanie jest wyłączone.