Ale jaja, PIS zamknął 357 szpitali, nie zmienił aborcji. Polska wraca do komuny

Ale jaja, PIS zamknął 357 szpitali i 300 zawiesił. Socjaliści zwracają Polskę do czasów  komuny

 

To dopiero początek socjalizmu i upadku Polski.

Gdzie wprowadzono socjalizm czyli w Białorusi, w Wenezueli czyli gdzie Rząd zabierał pieniadze od ludzi aby rozdawać konczyło sie upadkiem kraju, w Polsce rozdaje też pieniadze biednych Polskich podatników  dla księży, którzy zaamist uczyć ludzi o bezpłatym zbawieniu ludzi za darmo przez Jezusa , księża i Watykan zabierają pieniadze biednego Polskiego podatnika.

Ale to nie koniec.

Oprócz tego że PIS rozdaje pieniadze  aby za wszelką cene utrzymać się przy władzy i nowi politycy nie rozliczyli ich z łamania prawa oraz niszczenia Polskich firm wysokimi Zusami to PIS rozdaje pieniądze biedych podatników w Polsce. którzy zarabiają małe pensje nawet tym którzy nie pracują.

Na zachodzie jest całkowicie inaczej – jesli pracujesz dostajesz dotacje na rodziny większe od tych którzy nie pracują.

Słynna Polka która ie jest politykiem ale ma już ponad 100 000 polubien na Facebooku mówi że PIS zamknął aż 357 oddziałów szpitalnych a 300 zawiesił.

Jesli to prawda brakuje pieniedzy już na służbę zdrowia a to dopiero poczatek upadków jakie socjalisci z PIS przygotowali dla Polski i Polaków.

Od nowego roku wzrasta składka ZUS więc do upadłych szpitali dochodzić będa upadki Polskich małych firm, rosną ceny w sklepach, cena węgla  oszalała bo PIS usunął tanie muły z rynku i zarabia na weglu , emeryci nie mają na lekarstwa zyja za 20 złotych na dzień.

Przez 4 lata PIS nie podniósł najniższej krajowej do 900 euro jak zrobiła to Hiszpania z 700 euro naraz podniesiono na 900 euro ale PIS ustalił 2260 złotych na miesiac dla ludzi – wstyd , wyzysk Polskiego pracownika trwa nadal choć Polska pnoad 10 lat w UE.

PIS oszukał Polaków ani nie rozliczył zbrodni smoleskiej a przecież Polacy zbierali podpisy do Białego Domu aby USA zrobiły swoje śledztwo ani nie zmienił ustawy aborcyjnej. PIS to politycy dla których liczy się kasa państwowa nic więcej.

Kto zatrzyma to szaleństwo w Polsce ….

 

Oto co mówi słynna Polka z Polski całośc nagrania można naleść na facebooku.

Prawda o Kaczyńskim i jego socjalizmie 

Kaczyński, nie nazbierasz na wysoki ZUS nie nadajesz się do prowadzenia firmy

Agnieszka W

 

 

 

12 października 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *