Alarm dla Szydło. Pakt Londyn, USA i Indie – spada znaczenie Tuska i Junkera

 ŚWIAT 

Alarm dla Szydło, Pakt : Londyn Indie USA – spada znaczenie Tuska i Junkera

To co się dzieje obecnie na świecie ma przełożenie na przychód Polskich firm i Polskiego budżetu.

Nowo wybrany Prezydent Donald Trump na pierwsze spotkanie z szefem innego Rządu na świecie zaprasza Premiera Wielkiej Brytanii Theresa May.

Ten oto sygnał dla świata i przede wszystkim Europy jest jeden:

– Brexit to wspaniała decyzja. Trzeba też przypomnieć iż w wybór Donalda Trumpa zaangażowany był także szef Partii Narodowościowej, która dawał impuls przed Brexitem na wyspach Nigel Farage.

 

Jak donoszą Brytyjskie media – szefowa Wielkiej Brytania ma dostać wspaniała umowę o handlu z USA. Jak zareagowały rynki nie trzeba nikomu tłumaczyć, kurs funta już ponad 5 złote a jeszcze przed wyborami był prawie 4.79 złote.

Ale to nie wszystkie informacje warte odnotowania.

Theresa May przebywa w dwudniową wizytą w  Indiach, mówiła o wolnym handlu. Chce by Wielka Brytania była państwem wolnego handlu także z Indiami i powiedziała że Wielka Brytania może wprowadzić ulepszenia wizowe dla osób z Indii.

Oto wykaz w bilionach ile eksportują Indie na wyspy.


indie

 PODSUMOWANIE:

Alarm dla Premier Szydło i firm Polskich które sprzedają olbrzymie ilości towarów na wyspy. Obecnie jak wiemy rocznie jest to suma około 40 miliardów . Sprzedawane są meble i przez lokalnych handlarzy jak i przez dużych graczy – meble w Polsce produkuje IKEA. Ponadto olbrzymie ilości artykułów spożywczych oraz artykuły budowlane. Dołożyć do tego trzeba usługi transportowe które wożą ten towar i Polacy którzy ląduje na lotniskach.

Donald Trump zapraszając do siebie Premier Wielkiej Brytanii pokazuję kto ma rację w Europie i że Brexit był dobrym wyborem. Nie zaprasza ani Tuska ani Junkera ani Merkel ale Theresa May. Jednym słowem Bruksela traci na znaczeniu . Dużo wskazuje na to iż USA już znają zapędy Niemiec i Francji które chcą zniewolić kraje Europy i zbudować Armię Europejską osłabiając NATO.

Dlaczego tytuł Alarm dla Szydło.

Wiemy że Tusk, Junker i „komunistyczna Bruksela ” chce nałożyć cła na produkty Brytyjskie aby zniszczyć jej gospodarkę i pokazać że wyjście z Unii Europejskiej było błędem i pokazać kto tutaj Rządzi w Europie. Bruksela nie rozumie, że ktoś ma prawo iść swoją drogą a Brytania dała prace i zasiłki dla aż 3.6 miliona ludzi z biednych krajów Europy.

W chwili nałożenie ceł przez „gburowatego Tuska i Junkera ” na Brytyjskie produkty Brytania nałoży na Polskie i to będzie koniec sprzedaży Polskich produktów i usług na rynku brytyjskim a to 40 miliardów rocznie.Nie wygrają konkurencji cenowej z towarami z USA , INDII I AZJI.

Czy Premier Polski dogada się z Brytyjczykami lub pomoże aby nie było ceł ?

Chcecie w Polsce zarabiać na rynku konsumpcyjnym w Wielkiej Brytanii musicie zrobić wszystko aby Bruksela nie nałożyła cel na Brytanie. Przegonić Tuska i Junkera i dać polityka ktory rozumie że inny kraj chce iść swoja drogą i nie jest tak uzależniony od Niemiec.. Bo jeśli Bruksela nałoży cła na brytyjskie produkty a ona na europejskie to będzie koniec handlu na wyspach z kraju z nad Wisły.

Pętla historii już idzie w drugą stronę , po wygranych wyborach w Polsce Partii Konserwatywnej, Brexicie oraz wygranych Donalda Trumpa nadchodzi rewolucja w Europie. Następny kraj do wyjścia z Unii Europejskiej która reprezentuje tylko interesy Niemiec i Francji to : Grecja, Włochy, Holandia i Irlandia. Po upadku Unii kraje podpiszą nowe już umowy handlowe bez kajdan Brukselskich polityków których wszyscy muszą utrzymywać.

Czas na zmiany szefów Unii Europejskiej i zrobić to powinna Polska albo wchodzić z pakt z Brytyjczykami z USA  bo gdy Unia Europejska padnie pierwszymi do układów z Brytyjczykami będą Francuzi i Niemcy. 

A że „bomba ” w Europie już tyka świadczy o tym że chwili kiedy wygrał Trump – buchmacherzy wystawili zakłady pieniężne jaki kraj następny opuści Unię Europejską :

http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/g/8345490/Next+Country+To+Leave+EU.html

Stawiając na Polskę można zarobić za 1 funt aż 51 funtów ale już na Grecję i Francję bardzo mało.

kto

 

Oto wykaz ile kraje Europy sprzedają na wyspy a Tusk chce nałożyć cła – czyli uderza w Polskie , Hiszpańskie i inne firmy gdyż kraje Europejskie mają dodatnią sprzedasz. Brytania ma tylko z 5 krajami dodatni bilans a jednak Tusk i Junker są zapatrzeni chęcią odwetu na Brytyjczykach za Brexit. Gdy rozkręci się sprzedaż na wyspy z Indiami, Azją i USA to będzie koniec sprzedaży Polskich produktów na wyspy. Cła podnoszą ceny.

Lewa kolumna ile zarabia Anglia  a prawa ile zarabia Polska i inne kraje na rynku Brytyjskim. kliknij na zdjęcie by powiększyć

 

strata

Mieszkasz na wyspach, ucz się języka hindu i chińskiego. Polski język już niedługo nie będzie drugim językiem używanym na wyspach a Polskie towary jak i osoby zostaną zmniejszone w dużej skali.

Konrad W

11 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka