Agentura w PIS i Dudy, zmienia Rząd i uderza w Trumpa

Agentura w PIS i u Dudy zmienia Rząd i uderza w Trumpa

 

Polska jest w rękach agentury innych krajów i to już nie tylko u Dudy gdzie pracują ludzie z konekcjami Rosji ale teraz widzimy już że w samym PIS.

W Polsce doszło do obalenia legalnie wybranej władzy przez ludzi. Rząd tworzony przez Beaty Szydło, Waszczykowskiego, Macierewicza miał aż 50% poparcia społecznego, co ciekawe ci politycy zdobyli bardzo dużo głosów podczas kampanii wyborczej.

Niestety usunięto ich z urzędu i powołano Rząd który składa sie z ludzi albo byłej Partii Unii Wolności albo osób nie biorących udział w wyborach. Dlaczego więc to się stało, my już znamy odpowiedzieć.

Polska od 2 wojny światowej była strefą wpływów Rosji a od Rządów Tuska strefą wpływów Rosji i Berlina. Gdy dwa lata temu Rządy przejął Rząd Szydło i Macierewicz wprowadził wojska Amerykańskie Polska stała się niezależnym krajem . Wielkie inwestycję wojsk amerykańskich i Wielkiej Brytanii – proszę zobaczyć tydzień temu Premier Theresa May przeznaczyła prawie 5 milionów funtów przeraziły Niemcy że stracą pieniądze , wiadomo tam gdzie wojsko USA tam i pieniądze.

Druga sprawa to emigrancji. Rząd Szydło stanowczo sprzeciwiał się przyjęcia emigrantów jednak naciskali Biskupi , Waatykan jak i Berlin. Nowy Morawiecki już powiedział że nie przyjmiemy ale zapłacimy ale zaraz przecież Węgry zamknęły granicę, Niemcy wysyłają emigrantów do Syrii a Morawiecki chce płacić. Więc czemu chcę płacić polaków podatki?

Jednak wyrzucenie Macierewicza jako Ministra MON kilka dni przed wyjazdem do USA na zaproszenie Donalda Trumpa pokazują całą prawdę o co chodzi .

Jest to uderzenie w Donalda Trumpa przez agenturę Rosyjską  i Niemiecką usadowioną już nie tylko u Dudy ale też widać że w Pisie gdyż pozwolono aby obalić Rząd Szydło i Macierewicza. To przekaz do Trumpa – chłopie my decydujemy w Polsce.Oczywiście Polska straci olbrzymie pieniadze i dobrego sojusznika w USA. Jakim trzeba być paskudnym cżłowiekiem aby zgadzać się na takie upodlenie Polski – to zdanie do polityków którzy pozwoliły aby upadł Rząd Szydło i Macierewicz. Wielka Brytania i USA muszą przestać wysyłać tajne informacje szpiegowskie  do Polski bo ona już jest w rękach obcych agentur.

Wniosek nasuwa się dramatyczny:

Jeśli więc wiceszef PIS czyli Macierewicz drugi po Jarosławie Kaczyńskim traci tekę ministerialną to są dwie odpowiedzi. Albo Prezes jest agentem rosyjskim albo nad Kaczyńskim czyli PISem stoi ktoś wyżej ktoś kto pociąga za sznurki aby uderzyć w Donalda Trumpa i osłabić Polskę.

My stawiamy że na PIS ma wpływ Watykan przez polskich biskupów i to oni rozkładają Polskę na potrzeby Berlina , było to widać gdy Duda blokował ustawę o reformie sądów i pojechał do Biskupów.  Teraz mogło być podobnie.

Prawda o Polsce może przerazić – gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie usuwa Rządu Szydło , Waszczykowskiego i Macierewicza jeśli miał aż 50% poparcia społecznego. !!! – chyba że w PIS są agencji innych krajów.

Macierewicz, Waszczykowski i Szydło – muszą założyć szybko Partię i wytłumaczyć Polakom – Partia nie może być w powiązaniu z biskupami i dążyć do przedterminowych wyborów do 6 miesiecy gdyż Polską Rządzą już nie politycy na których ludzie głosowali ale ludzie z nadania czyli jak w komunizmie.

Oto ciekawe nagranie gdzie Stary Morawiecki mówi że trzeba zmieniać polityków w Polsce którzy kłócą nas z Rosjanami. Jeśli jemu tak blisko do Rosji a jego syn Premierem wiec kto teraz Rządzi w Polsce ? Sam sobie znajdź odpowiedz ….Polska upada, emigracja w USA musi zakładać partyzantkę i nową partię przeciwko komunizmowi w Polsce choć teraz Niemcy, Rosja już wydrenują Polskie pieniądze i Polska straci na sojuszu z USA kosztem Francji – dzieki Duda, dzięki Polscy Biskupi, dzięki Tusk i dzięki stary Morawiecki

 

Konrad W

 

10 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska