Adrian Kozak w stanie ciężkim w Ulley Country Park, Sheffield.

Adrian Kozak w stanie ciężkim w Ulley Country Park, Sheffield.

 

Ujawniono nazwisko mężczyzny zaatakowanego w Ulley Country Park, z prośbą o pomoc.

Komisarz Mark Monteiro powiedział, że Adrian Kozak (37) został znaleziony w pozycji embrionalnej przy Ulley Reservoir przez osobę wyprowadzającą psa na spacer około 8.35 w poniedziałek.

Kozak, obywatel polski, który ma połączenia z terenami Masbrough i Ferham Park, pozostaje w poważnym, ale stabilnym stanie w szpitalu, powiedział det. Insp Monteiro.Detektywi zaczęli „działać w kierunku” faktu, że został zaatakowany w Ulley, a Monteiro powiedział, i zwrócił się do każdego, kto zna Kozaka, aby się z nim skontaktował.

„Podajemy jego imię, ponieważ chcemy dowiedzieć się o nim więcej. Wiemy, że jest polskim dżentelmenem z rodziną w Polsce, ale chcemy usłyszeć od kogoś, kto zna pana Kozaka lub widział go przed jego znalezieniem „.

Monteiro powiedział, że Kozak miał na sobie czarne spodnie do biegania i ciemną kurtkę bomberkę. Ma brązowe włosy, krótko podcięte po bokach.„Biorąc pod uwagę lokalizację na wsi jesteśmy zdesperowani, aby porozmawiać z każdym, kto był w okolicy w niedzielę lub poniedziałek lub kto uważa, że ​ pana Kozaka”, dodał.

„Ma to absolutnie kluczowe znaczenie dla naszego dochodzenia”.

Monteiro powiedział, że w ciągu najbliższych kilku dni będzie można spotkać się z policją w Ulley, podczas gdy rozmawiają z osobami wyprowadzającymi psy na spacer, biegaczami i rowerzystami.Dodał, że w najbliższych dniach detektywi mają nadzieję porozmawiać z panem Kozakiem.

Każdy, kto posiada informacje, powinien zadzwonić pod nr 101, podając numer incydentu 209 z 16 października.Można również zadzwonić do Crimestoppers, anonimowo, pod numer 0800 555111. Park znajduje się niedaleko Sheffield.

Det Insp Monteiro said:

Mr Kozak is in a serious but stable condition so any information we can gather before we can hopefully speak to him is vital,” he said.Anyone with any information should call police on 101, quoting incident number 209 of October 16.People can also call Crimestoppers, anonymously, on 0800 555111.

 

 

19 października 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire