Adam Danielewicz aresztowany w Surrey. Ukrywał sie 18 lat

Adam Danielewicz aresztowany w Surrey. Ukrywał sie 18 lat

 

Polski uciekinier, który uciekł do Wielkiej Brytanii, ponieważ był poszukiwany w związku z podejrzeniami o przestępstwa związane z narkotykami i bronią, został złapany po 18 latach ucieczki w zielonej dzielnicy Surrey.

43-letni Adam Danielewicz używał nazwiska zmarłego, aby uniknąć karyy w swoim kraju, dopóki nie został aresztowany pod adresem w Walton-on-Thames, podała policja w Surrey.

Danielewicz był poszukiwany w Europejskim Nakazie Aresztowania pod zarzutem handlu narkotykami, posiadania broni palnej i oszustw. Został skazany pod jego nieobecność na sześć i pół roku więzienia w polskim sądzie.

Policja nie chciała powiedzieć, dlaczego tak długo zajęło policji znalezienie pana Danielewicza, którego tropili detektywi w Surrey.

 

Rzad w Uk  ​​chce wprowadzić nowy zestaw „przyspieszonych ustaleń dotyczących ekstradycji”, który, jak twierdził, zapewni „większe zabezpieczenia” po Brexit

Adam Danielewicz (pictured) was wanted on a European arrest warrant on charges of drug trafficking, firearms possession and fraud

Konrad w

 

 

1 kwietnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Crime