8 osób zabitych nożem w 2 miesiące, Birmingham w UK

8 osób zabitych nożem w 2 miesiące, Birmingham w UK

 

Wszystkie osiem ofiar śmiertelnych pchnięć nożem to mężczyźni.

Jak podaja statystyki nie tylko w Londynie ale już w West Midlans rosnie przestępczość z udziałem noża aż o 85%.

Wszystkie ofiary były mężczyznami, a połowa z nich to nastolatkowie.

 

Ostatni atak śmiertelny z udziałem noża był w środę, kiedy 18-letni Jordan Moazami, został okaleczony w Harborne w Birmingham około godziny 19.15 w dniu 24 kwietnia

 

Inspektor Lee Trinder z policji West Midlands powiedział: „Nasze myśli są z rodziną tego młodego człowieka w tym strasznym czasie.

Sprzedawca, który znał Jordan, powiedział, że jest „jednym z dobrych” i od czasu do czasu pomagał w sklepie. „Jego mama i tata mieszkają za rogiem, są dobrymi ludźmi.

Leneto Kellengbeck lat 24 

Młody ojciec Leneto Kellengbeck został zabity nożem w Woods Smith, Solihull, 29 marca. Leneto, który zostawia córkę w wieku dwóch lat, został znaleziony z krytycznymi obrażeniami, kiedy policja została wezwana tuż po 23.15. Sekcja zwłok ujawniła, że ​​zmarł z powodu wielu ran kłutych.

Jego matka Jasmine określiła swojego syna jako „życzliwego i zamyślonego, a nie typ osoby, która po prostu pomyślałaby o sobie”.

Hazrat Umar lat  18

Zmarł z powodu odniesionych ran na scenie w Norwood Road, Bordesley Green w poniedziałek,

Składając hołd Hazratowi, jego rodzina powiedziała: „Hazrat Umar był tak bardzo kochany przez całą swoją rodzinę, zwłaszcza swoich rodziców. Ucieszyli się z narodzin swego cennego syna po ponad dwudziestu latach.

16-letni chłopiec, którego nie można nazwać ze względów prawnych, został oskarżony przez policję West Midlands o morderstwo Hazrata.

 

Abdullah Muhammad lat 16 – 20 lutego

Abdullah Muhammad doznał śmiertelnych ran kłutych około 20:00 wieczorem  w parku w Small Heath w Birmingham. 16-latek został poważnie ranny po ranach kłutych. Pomimo najlepszych starań lekarzy został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

 

„Nauczyciele skomentowali Abdullaha jako bardzo dobrze wychowanego młodego człowieka z ambicjami i potencjałem.

Demille Innis, 19 lat z Pugh Crescent, Walsall, został aresztowany w poniedziałek 11 marca i oskarżony o morderstwo Muhammeda.

Sidali Mohamed lat 16

Sidali Mohamed został pchnięty nożem w klatkę piersiową  w pobliżu Joseph Chamberlain College w Balsall Heath, Birmingham, tuż po godzinie 16 w środę w lutym

Student, pochodzący z Somalii, został opisany jako „honorowy młody człowiek, który starał się jak najlepiej”.

Jego rodzina złożyła hołd i powiedziała: „Był synem, bratem, kuzynem, bratankiem i niesamowitym przyjacielem. Miał wiele ambicji i celów, które chciał osiągnąć. „Sidali był młodym człowiekiem, który obecnie studiował swoje poziomy A i aspirował do zostania księgowym.

 

16-latek pojawił się w Birmingham Magistrates Court w marcu, oskarżony o morderstwo. Został zatrzymany w areszcie przed oczekiwaną datą procesu na 25 czerwca.

Patrick Hill al 23

Patrick Hill został pchnięty nożem w Coventry i przewieziony do szpitala tuż po 2.30 w niedzielę

Levi Whitmore-Wills, 18 lat, został początkowo oskarżony o ranę, ale później został oskarżony o morderstwo.

Gary Cunningham lat 29 

Gary Cunningham został znaleziony z kilkoma ranami kłutymi w bloku mieszkalnym w Harborne tuż po 11 rano w sobotę

29-latek z Northfield został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Policja twierdzi i będzie wprowadzała dodatkowe patrole.

Konrad W

 

27 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham