74 rocznica Powstania Warszawskiego. Co zrobić by Polska wygrywała.

74 rocznica Powstania Warszawskiego. Co zrobić by Polska wygrywała.

 

Ciekawy program czy Powstanie Warszawskie miało sens i czy Polacy i Polska ma szanse na wygrywanie.

Smoleńsk to kolejne nieszczęście jakie dotknęło Polskę po komunie, po powstaniu Warszawskim i innych powstaniach. 

Dlaczego Polska znów przegrywa ?

Powstanie Warszawskie to klęska niestety , nie można dopuścić do kolejnej śmierci i klęski Polaków.

 

 

Powstanie trwało ponad 60 dni była to najdłuższa bitwa w II wojnie światowej niestety Polscy Politycy elitka Warszawska nie nadaje się do pokazywania diamentu jakim była śmierć Polaków  w Warszawie – usłyszymy w programie.

Żaden inny naród w Europie nie został tak poddany terrorowi jak Polska, niestety Duda i Morawiecki sprzedali Polskę . Berlin, Bruksela, chce uczyć Polaków i Polski demokracji ale to Polacy jako jedyni powstawili się Niemcom i za to zapłacili swoją krwią. 

Dowódcy Polscy Powstania to kpina, banda frajerów którzy dali się ograć agenturze komunistycznej, rosyjskiej, że wojska rosyjskie już są na Pradze, ale ich nie było , prawdziwe dane mówiły że Niemcy się umacniają i przyszły nowe wzmocnienia dla Niemiec. Dowódcy wybrali najgorszy czas powstania. Przed powstaniem przylatuje do Warszawy z Londynu przedstawiciel Polskiego Rządu i mówi że Polska Armia która jest w Anglii nie da rady pomóc oraz nie liczcie na zrzuty broni. Niestety za namową Rosji podjęto wybuch powstania. Paweł mówi na filmie – bo komunizm najlepiej buduje się na zniszczeniach.

Powstanie pokazało że Polacy umią się bić i chcą się bić za kraj niestety mieli i mają strasznych polityków. Kilka miesięcy temu Morawiecki Premier Polski pojechał do Niemiec i powiedział ze Polacy są sprawcami holokaustu i zrobił to gdyż Rosjanie dawali wskazówki.  –  mówią panowie na filmie. Agentura Rosyjska i Niemiecka dalej ma wpływ na Polskę.

„Powstanie pokazało jednak jakich mamy bezwględnych wrogów czyli Niemców którzy zniszczyli miasto, mordowali Polaków i Rosjan którzy stali na drugim brzegu rzeki i patrzyli jak Niemcy mordują Polaków „- usłyszymy w programie.

Zobacz ciekawy program na temat powstania Warszawskiego …

 

 

1 sierpnia 2018