5 lecie w UK sieci polonijnych szkółek piłkarskich Football Academy UK

Football Academy UK – największa w Wielkiej Brytanii sieć polonijnych szkółek piłkarskich obchodzi w tym roku 5 – lecie działalności.

Na dzień dzisiejszy w różnych miastach Anglii, Szkocji oraz od ubiegłego miesiąca w Irlandii funkcjonuje blisko 20 ośrodków, w których pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, trenuje ponad 1000 zawodników w przedziale wiekowym 4-12 lat.
Football Academy UK nie prowadzi selekcji, co oznacza, że do szkółki może dołączyć każde chętne dziecko!
Zapisy do oddziałów FAUK odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fauk.pl. Sprawdź sam!
Treningi piłki nożnej w FA UK prowadzone są w języku polskim rzadziej po angielsku gdy w danych grupach treningowych są dzieci innych narodowości.
Sieciowy charakter projektu pozwala na organizację ogólnokrajowych turniejów oraz wydarzeń okołosportowych, które poza rywalizacją piłkarską stwarzają niepowtarzalną okazję dla dzieci i rodziców do integracji w polonijnym środowisku.
Podobnie jak w ubiegłym roku tak i teraz, drużyna Mistrza FAUK, którą została drugi rok z rzędu drużyna FA London Barnet, w nagrodę w dniach 19-20 czerwca weźmie udział w Mistrzostwach Polski Football Academy w Opolu, gdzie zmierzy się z rówieśnikami z najlepszych polskich ośrodków Football Academy.

Kierownictwo FAUK nie kryje faktu, że ma ambitne plany na kolejne 5 lat, za którymi kryje się dalszy rozwój akademii.

Z okazji wspomnianego na wstępie jubileuszu, przygotowano specjalne, atrakcyjne warunki dla osób które chciałyby dołączyć do tego ambitnego i ugruntowanego na rynku brytyjskim projektu.
Współpraca możliwa jest na 3 poziomach:
Managerem Football Academy może zostać każdy dla kogo piłka nożna to więcej niż sport. Poszukiwane są osoby pełne pasji i zaangażowania, które chcą wziąć udział w świetnie zorganizowanym, międzynarodowym projekcie i od zawsze marzyły o założeniu własnej szkółki piłkarskiej.
Football Academy UK zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania ośrodkiem gwarantujące komfort pracy i powodzenie przedsięwzięcia.
Od samego początku FAUK zapewnia systemowe narzędzia potrzebne do prowadzenia własnego biznesu oraz unikatowe warunki współpracy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy skontaktować się z managerem FAUK, Maciejem Kamrowskim, mail: maciej@fauk.pl, tel.: +48 519 364 344.

13 czerwca 2019