30 lat od upadku ZSRR a Duda współpracuje z ludźmi z WSI

30 lat od upadku ZSRR a Duda współpracuje z ludźmi z WSI

 

Oto dlaczego tak się nie lubi Macierewicza oraz wojska Amerykańskie. Bo działają w Polsce agencji amerykańscy i czyszcza Polskę z agentury rosyjskiej i niemieckiej. 

Cytujemy słowa Mariana Kowalskiego:

Mamy rok 2017 – system tamten zakończył się 30 lat a do tej pory pracują w Polsce ludzie którzy „dupy” lizali sowietom aż im uszy klaskały. Wiec gdzie my żyjemy, po co te wybory na Prezydenta , po co tych posłów wybieramy jeśli to nic nie działa. Jedynie pani Wasserman,, Minister Jaki, Macierewicz, pan Ziobro, kilka osób pracuje w tym kraju.

Co to za kraj wstyd, co to kraj to burdel, po co podatnik płaci podatki jeśli nic nie działa. W Pałacu Prezydenckim rezydują osoby współpracujące z sowietami , minęło 30 lat a Duda robi cyrk.

Jak oczyścić tą Polskę jeśli Duda chce trzymać dalej starych Sędziów , chroni stary system.

To wszystko posłuchasz w tym odcinku , że Duda chroni stary system i nawet pracują u niego ludzie mające powiązania starego systemu.

30 lat Polaków się okłamuje. Duda to kret Unii Wolności dlatego jego ustawa o Sędziów którzy mogą dalej zostać, dlatego w jego kręgu pracują ludzie starego systemu. Kowalski mówi że strach coś powiedzieć tym ludziom, dlatego Macierewicz niektórym zablokował dostęp do danych ściśle tajnych.

Urząd Prezydenta został wprowadzony przez Kościół, okrągły stół, Gieremka, Mazowieckiego jako gwarant interesów komunistów czyli Rosji w zarządzaniu Polską . Czy pamiętajcie jak Wałęsa walczył o trzy resorty dla Prezydenta, który mianuje  ministrów w wojsku, policji i spraw zagranicznych. Teraz gdy PIS chce zmienić Sądy , Prezydent chce chronić ich – mówi Chojecki.

Prezydent Duda jest strażnikiem interesów Moskwy i Berlina podsumowuje Chojecki. czas na filmie  7.41. Duda jest śpiochem , agentem dodaje. Duda nie pokazał także listy WSI o co walczył Prezydent śp Lech Kaczyński bo Duda chroni stary system już na bezczelnego.

Czy Duda straszy wyborami jeśli nie przyjmie PIS jego ustawy o sędziach, czy już chce aby Rząd PIS upadł , widać że chroni stary system bo nie zgodził się na reformę Ministra Zbigniewa Ziobro.

Co ciekawe oto pracownicy Dudy, oni widzą że Duda chroni stary system i nic nie robią, ani nie podają się do dymisji ani nic nie mówią czyli firmują jego skandaliczną działalność, co już zapomnieli że mają tą pracę za to że PIS i ludzie którzy popierali PIS wybrali Dudę.

Szef Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska Sekretarz Stanu,  Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.

Sekretarz Stanu – Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch – to o nim mówią w Programie Prowadzący kim naprawdę jest i jaka ma przyszlosc. 

Sekretarz Stanu – Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera,  Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Łapiński Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Wojciech Kolarski Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Anna Surówka-Pasek, Dyrektor Generalny Grażyna Ignaczak- Bandych

Chyba będzie musiał Jarosław Kaczyński wystąpić do Polaków i powiedzieć że wystawienie Dudy było błędem że zdradził Polaków którzy chcą naprawić Polskę od zdrady przy okrągłym stole, że Duda nie pozwala zreformować kraj aby go oczyścić od agentury starego systemu i musimy zrobić wszystko aby PIS wygrał następne wybory i wybrać innego Prezydenta. – mówi Paweł Chojecki. Albo teraz naprawimy Polskę dla nowych pokoleń albo dziadostwo i komuniści dalej będą rozkładać ten kraj na łopatki.

My dodamy, Polska to biedny kraj, szkoda wydawać pieniędzy na utrzymanie Prezydenta, jego wydatków podróży, pracowników, zachcianek lepiej rozpisać referendum zmienić Konstytucje i usunąć stanowisko Prezydenta. Niech Rząd przejmie całą władzę jak w Wielkiej Brytanii. Wtedy sprawa jest klarowna kto Rządzi krajem , kto ma siłę robić reformy i kogo rozliczać a tak zawsze jakiś Prezydent któremu coś się nie podoba robi swoje „fochy” ( jak Duda z Sądami oraz z raportem WSI którego strzeże aby Polacy nie dowiedzieli się kto tam działał )  za podatki ciężko pracujących Polaków.

Polecamy ten odcinek, prowadzący mówia prosto i do rzeczy.

Konrad W

 

25 września 2017