17-letnia dziewczyna zgwałcona w Centrum Manchester.Salford Quays

17-letnia dziewczyna zgwałcona w Centrum Manchester.Salford Quays

 

Nastolatka została zaatakowana w rejonie Salford Quays po opuszczeniu klubu Lola Lo we wczesnych godzinach piątkowych rano.

Po rozmowie z ludźmi spoza baru policja mówi, że ofiara wsiadła do samochodu mężczyzny, który zaproponował, że zawiezie ją do pobliskiego postoju taksówek.

Wysiadła z samochodu parki Vauxhall w ciemnym kolorze – na Chester Road w pobliżu Trafford Quays, a kierowca podążył za nią.

Potem wysiadł z pojazdu i zaczął chodzić za nią, zanim ją zgwałcił.

Atakujący jest opisany jako czarny i chudy, około 5 stóp 7 cali z akcentem południowym lub londyńskim.

Detektyw John Seaton z Policji powiedział: „Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zidentyfikować osobę odpowiedzialną za ten straszny atak i apelujemy teraz o pomoc publiczną.

„W okolicy Deansgate Locks w Manchester około 3.45 we wczesnych godzinach piątkowych było wielu ludzi, więc jeśli uważasz, że możesz mieć jakieś informacje – lub jeśli zobaczyłeś ciemne Vauxhall w okolicy, skontaktuj się z policją.

„Jakiekolwiek masz informacje, zadzwoń do nas natychmiast”.

„Dziewczyna jest wspierana przez specjalnie wyszkolonych oficerów i trwają zapytania”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, powinien zadzwonić na policję pod numerem 0161 856 7527, podając numer incydentu 463 z 31 maja.

Szczegóły można przekazać anonimowo, dzwoniąc do niezależnej organizacji charytatywnej Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

3 czerwca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester