17-latek zamordowany na ulicy w bogatej dzielnicy Hale Barns.Manchester

17-latek zamordowany na ulicy w bogatej dzielnicy Hale Barns.Manchester

 

Chłopiec lat 17 został ranny nożem  malowniczej wiosce Hale Barns w Manchesterze.

To jedna z bogatrzych dzielnic Manchester gdzie domy sa w cenie pół miliona funtów i wiecej

Policja została wezwana na scenę na Gorse Bank Road o godzinie 18:40, by donieść o 17-letnim chłopcu, który został zaatakowany nożem. Ofiara została przewieziona do szpitala, gdzie później zmarł.

Dwóch 17-letnich chłopców zostało aresztowanych pod zarzutem morderstwa i obecnie jest przetrzymywanych w areszcie. Rodzina chłopca została powiadomiona i obecnie są wspierani przez specjalnie wyszkolonych oficerów.

Nadinspektor Marcus Noden powiedział: „To śledztwo jest na bardzo wczesnym etapie, a okoliczności towarzyszące śmierci tego młodego człowieka wciąż są ustalane.

„Wiem, że mieszkańcy będą zszokowani i zaniepokojeni, usłyszawszy, co tragicznie się wydarzyło dziś wieczorem. „W ciągu następnych kilku dni będą dodatkowe patrole policyjne, a ci oficerowie są po to, aby zapewnić widoczną obecność, a także aby ludzie mogli się do nich zbliżyć, jeśli mają jakiekolwiek obawy.

„Ten młody człowiek i jego rodzina pozostaną na czele naszych umysłów podczas tego śledztwa. Nasze myśli są z rodziną w tym przełomowym czasie.

„Każdy, kto coś wie, może coś widział, lub ktoś działający podejrzanie, powinien natychmiast do nas zadzwonić” numer incydentu 1871 z dnia 2 marca 2019.

Znalezione obrazy dla zapytania hale barns manchester police

Konrad W

 

3 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *