16-letni chłopiec zgwłacił 10-latkę. Skazany na 7 lat, szkoła w Devon.

16-letni chłopiec zgwłacił 10-latkę. Skazany na 7 lat, szkoła w Exmouth w Devon.

 

16-letni chłopiec złapał uczennicę za szyję i zaciągnął ją do brzegu rzeki w Exmouth w Devon, gdzie zgwałcił ją po tym, jak straciła przytomność, sąd usłyszał

 Przechodzień przyszedł jej z pomocą, gdy usłyszał, jak krzyczała o pomoc.

Chłopiec, który w czasie ataku miał 16 lat i nie może zostać wymieniony z powodów prawnych, wcześniej przyznał się do gwałtu w pierwszym dniu procesu sądowego w sądzie koronnym w Bristolu 22 lipca.

W marcu jury na pierwszym procesie uniewinniło chłopca od próby zamordowania dziewczynki. Jurorzy nie mogli podjąć decyzji o gwałtach i zadławieniu z zamiarem popełnienia gwałtu.

Podczas rozprawy jury usłyszało, jak chłopiec złapał dziewczynę, której nie znał, gdy wracała ze szkoły do ​​domu.

Unieruchomił ją za pomocą rąk na szyi i poprowadził do pobliskiego brzegu rzeki, gdzie zgwałcił ją, gdy straciła przytomność. Chłopiec twierdził, że sprawdził, czy dziewczyna ma puls i czekał, aż się obudzi, zanim opuści teren.Przechodzień usłyszał, jak dziewczyna krzyczy ze strumienia i poszedł jej z pomocą, a wkrótce potem zadzwoniła policja.

Podczas zeznania w procesie chłopiec powiedział, że przeprowadził atak z powodu „niezwykłych emocji”.

Twierdził, że był wtedy zły, przestraszony, przygnębiony, smutny i samotny.

„Chciałem tylko, aby ktoś inny, po prostu ktokolwiek, poczuł się przynajmniej tak, jak ja się czułem” – powiedział ławie przysięgłych.

Sędzia powiedział mu: „Naruszyłeś ją w najbardziej brzydki i okrutny sposób.

„Po tym, jak ją zgwałciłeś, zostałeś przez chwilę, zanim zostawiłeś ją w takim stanie – pół i pół z wody, mokre. „Dlaczego, do cholery, to zrobiłeś?” Sędzia powiedział, że wpływ na dziewczynę i jej rodzinę był „tak zły, jak to tylko możliwe”.

Jury na pierwszym procesie uniewinniło chłopca od próby zamordowania dziewczynki. Jurorzy nie mogli podjąć decyzji o gwałtach i zadławieniu z zamiarem popełnienia gwałtu. Chłopiec twierdził, że sprawdził, czy dziewczyna ma puls i czekał, aż się obudzi, zanim opuści teren.

Nastolatek który poddusił i zgwałcił 10-letnią dziewczynę, gdy wracała ze szkoły do ​​domu został skazany do więzienia na siedem lat.

zdjecie policja badająca miejsce gwałtu.

Konrad W

 

7 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *