1,5 miliona nowych mieszkańców w Londynie

1,5 miliona nowych mieszkańców w Londynie

 

Sadiq Khan pochwalił się 1,5 miliona nowych mieszkańców stolicy, gdy ujawnił szokujący „Plan Londyński”

Podczas wystąpienia w Surrey, 46-letni burmistrz Londynu został zapytany przez członka społeczeństwa, o przedstawienie swoich planów związanych z oczyszczeniem powietrza w tym gęsto zaludnionym mieście. Ale w swojej odpowiedzi przyznał po raz pierwszy, że w stolicy Wielkiej Brytanii pojawi się napływ aż 1,5 miliona osób.

Pan Khan powiedział setkom ludzi na widowni: „Idąc do przodu, nie pozwalamy, by Londyn miał gorsze powietrze niż obecnie i był bardziej zanieczyszczony.

„A więc jest kilka wielkich rzeczy, w których chętnie zobaczę wasz wkład. Po pierwsze publikujemy strategię środowiskową i potrzebujemy Waszego wkładu, aby upewnić się, że spełnimy moje ambicje, aby Londyn był najwspanialszym miastem na świecie.

„Trwają prace nad nowym londyńskim planem.”

Londyn jest obecnie osłabiony przez brak infrastruktury, podczas gdy rząd obecnie płaci nielegalnym imigrantom do 2 000 funtów od osoby, aby wrócili do swoich krajów.

Strajki transportu publicznego i przeludnienie w sieciach autobusowych, tramwajowych i kolejowych niszczą interesy.

Ale to nie przeszkodziło burmistrzowi w poinformowaniu opinii publicznej, że jest gotowy i chce zaakceptować niekontrolowaną migrację do miasta, które już cierpi z powodu ogromnego kryzysu mieszkaniowego.

Naukowcy ostrzegają przed „idealną burzą”, kiedy NHS jest nadal osłabiona przez popyt spowodowany, częściowo, niekontrolowaną migracją.

Konrad W

3 maja 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn