12 krajów chce opuścić EU-Europoslowie PO winni chaosu w Europe.

Wielka Brytania

Unia się sypie

Jakie kraje chcą opuścić blok Unijny.

Media Brytyjskie rozpisują się na temat Unii Europejskiej.

Po wcześniejszym szoku wywołanym przez głosowanie na Brexit,  obecnie pokazuje się  mieszkańcom wysp, że Unia Europejska idzie po prostu ku upadkowi.

Wiele krajów jest niezadowolonych z Rządów Polityków Brukseli i kraje Unijne chcą wyjścia z Unii Europejskiej jak najszybciej i w jak największej ilości.

Jakie to kraje :

Na pierwszym miejscu ustawia się Estonia  –  73 % ludzi chce opuścić UE

Drugie miejsce Dania aż 71 % chce podziękować Tuskowi, Juncekrowi za przewodnictwo w UE. Trzecie miejsce Czechy też dużo 67% . Pózniej kolejno Łotwa 67% , Węgry 67%, Malta 62%, Holandia 62% , Słowacja 59% i Szwecja 59%.

Bułgaria 57% , NIemcy 57% , Słowenia 54 % oraz Litwa 53%

—————————————

Estonia topped the list, with 73 per cent saying it was the most important issue facing the union, followed by Denmark (71 per cent), the Czech Republic (67 per cent), Latvia (67 per cent), Hungary (67 per cent), Malta (62 per cent), the Netherlands (62 per cent), Slovakia (59 per cent) and Sweden (59 per cent).

Bulgaria (57 per cent), Germany (57 per cent), Slovenia (54 per cent) and Lithuania (53 per cent)

—————————————–

Na pytanie dlaczego chcą odejść z Unii Europejskiej, odpowiedzieli :

1. masowa emigracja.

2. terroryzm.

Mieszkancy Polski, okazuje się, iż są najbardziej za Europą a jest to spowodowane tym że bieda przez 8 lat Tuska i Platformy Obywatelskiej zmusiła ich do wyjazdu do pracy za granice, dlatego i boją się że wyjście z Unii pozbawi ich pracy. Choć zapominają iż rozpad Unii to samo chyba że kraje podpiszą nowe umowy już bez nadzoru Brukseli.

Co wiec teraz.

Cóż trzeba wiec czekać do 2019 roku do wyborów do Europarlamentu.

Wtedy trzeba w Polsce wybrać posłów innych niż z partii Platformy Obywatelskiej,  to samo w innych krajach i przejąć władze w Europarlamencie.
Wtedy tak jak Rząd PIS rozlicza Rządy Platformy Obywatelskiej obecnie w Polsce ( które zdestabilizowały kraj i doprowadziły do rujny finansowej kraj i armie, wyprzedali Polskie firmy oraz doprowadzili do biedy życie polaków kosztem zachodniego biznesu ) – należy rozliczyć Rządy Juncker, Shultza i Tuska w Europie.

Platformy Obywatelska tworzy partię Ludową w Europarlamencie dlatego też jest współ-odpowiedzialna za :

– śmierć ponad 3000 ludzi,

– brak reform w Europie bezrobocie w Hiszpanii i Portugalii,

-wyjście Wielkiej Brytanii z Unii która wpłaca do budżetu Unii 50 milionów dziennie

Jednak to nakaz wpuszczenie bez kontroli milliona migrantów należy się szefom Unii, trybunał w Hadze, aby na przyszłość jeśli zamarzy się komuś władza w Brukseli zastanowił się 50 razy co go czeka. Cóż to za demokracja jeśli Shultz, Tusk czy Juncker nie podają się do dymisji lub nikt nie może ich zwolnic natychmiast. 

Ile ludzi ma jeszcze zginąć do 2019 roku.

Europ

W 2019 musi być koniec Europosłów Platformy Obywatelskiej w Parlamencie Unii, bo oni tworząc partie Ludowa która  „popiera ” chaos w Europie obecnych szefów unii Europejskiej. Po prostu mając przewagę głosów w Parlamencie Unijnym nie potrafią ani odwołać szefów Unii oraz robić reform w Europie.

Chyba że do 2019 będzie koniec Unii Europejskiej i nie będzie co ratować a na to się niestety zanosi, więc czy Prawica z Polski i z innych krajów w Europie zdąży przejąc władze w Europarlamencie i naprawić przed zniszczeniem Unię Europejską ?

Po ostatnich latach Rządów w Europie i olbrzymiego chaosu nie wolno głosować już nigdy więcej na Europosłów Platformy Obywatelskiej bo doprowadzają do tego że Unia się po prostu sypie i jeśli upadnie a pracujesz w Niemczech, w Holandii czy w innych krajach Europy po prostu twoje prawa mogą  zostać ograniczone.

Konrad W

Podobne artykuły:

http://polskie-echo.com/krolowie-europy-sa-nadzy-a-strasza-wielka-brytanie/

31 lipca 2016

3 komentarzy
  1. Konradzie W. Twój artykuł pokazuje tylko to że jesteś zwolennikiem PIS-U Siejesz propagandę i nawołujesz do nienawiści. Ja też nie jestem zwolennikiem Po ale człowieku, Zastanów się co piszesz.

  2. Estonia – ma połowę mieszkanców Rosjanie, a inni to po prostu małe kraiki, którym sie pokazuje przyklad Norwegi – tylko, że Norwegia spi na ropie – ale to juz niedługo bo .. Nie warto okłamywac dzieci bo one i tak wiecej wiedzą. http://almoc.pl/img.php?id=7616

Komentowanie jest wyłączone.