Zobacz Video ,Polak opracował samochód elektryczny na 3000 km

s

Wielka Brytania

Szkocja

Miesiąc temu pisaliśmy że Polak w Szkocji opracował zasilanie samochodu elektrycznego, który może przejechać do 3000 km .

Cały system polega to na samoczynnym ładowaniu akumulatorów, dlatego samochód jedzie i jedzie i nie trzeba ładować go wcale , czyli rozwiązał największy problem samochodu elektrycznego czyli mały zasięg.

Jak powiedział zainteresowały się tym projektem Kuba, Izrael i osoba z Bostonu z USA jednak on chce produkować to w Polsce aby Polacy mogli jezdzić bardzo tanio a Polska stała się producentem zasilania do samochodów elektrycznych, który może przejechać 3000 km.

Chce montaż taki otworzyć w Polsce . Jak na razie kontaktował się z nim osoba z PGNiG jednak jak to bywa w Polsce, mówi projektant ( czyli brak profesjonalizmu ) pan ten wysyłał mu smsy aby inżynier do niego zadzwonił.

Dzisiaj pokaże państwu jak system działa w samochodzie i produkuje energię,która ładuje akumulatory i napędza samochód. Dla video całą tą energię przekonwertował na 220 i podłączył do urządzeń codziennych.

Oczywiście system Kostrzewskiego – gdyż tak nazywa się ten system, ma moc napędzać samochód elektryczny bez ładowania do 3000 km

Jaki pierwszy kraj na świecie wykorzysta ” napęd Kostrzewskiego do 3000 km ”  już niedługo się dowiemy USA, Kuba czy Izrael a może Polska. Ten kraj który zrobi to pierwszy, będzie jak Niemcy , czyli potęgą w produkcji napędów samochodowych i będzie zarabiał miliardy. Czy Polsce na tym zależy ……

Interesuj się samochodami elektrycznymi oraz masz kapitał aby otworzyć poważny biznes w Polsce i sprzedawać go na cały świat ( za rok w Anglii ruszają już Vany elektryczne więc Brytyjczycy już rewolucjonizują rynek samochodów choć tylko o zasięgu do 150 km ).

Rysunki techniczne mam, projekt działa, samochód jedzie, rząd Szkocki też chce patenty – chce aby Polska była bogata i była mocarstwem napędów samochodów elektrycznych.Niech nie dzwonią do mnie ludzie z Polski, którzy powołują się na znajomości wśród Polityków w Warszawie w zamian aby mu coś kapało. Rząd w Warszawie przeznacza miliony złotych na samochody elektryczne, Za rok w całej Anglii, kurierzy będą używać już busy elektryczne , idzie rewolucja nikt jej nie zatrzyma nawet koncerny naftowe. Kto pierwszy ten lepszy….

s

Dzisiaj w Hanowerze rozpoczynają się targi samochodów elektrycznych i z Polski nie ma tam nikogo z systemem elektrycznym choć Rząd Polski wydał już miliony w Polsce na projekt samochodu elektrycznego. Ale tak działa Polska i Ministerstwo Inowacji. Znajomi dostają pieniądze i nic z tego nie ma .Ten system Polaka ze Szkocji, można używać także w wojsku w dronach aby latały 3000 km , dla łodzi patrolowych straży granicznej itd…. czyli cała Polska to marnotractwo Polskich talentów, projektów ……Jak więc się skończy w Polsce sprzedaż samochodów elektrycznych, pewno będą Polacy kupować od Brytyjczyków – busy sprzedaż rusza w tym roku oraz od Niemców samochody osobowe….a budżet Polski będzie dalej pusty jak zawsze.

Poniżej Video , że system działa i produkuje energię cały czas która zasili silnik elektryczny , niestety nie może pokazać na samochodzie gdyż nie chce zdradzić pomysłu. Przekonwertował tylko energię do silnika samochodowego na prąd 220 i podłączył urządzenia. Oczywiście ten system nie nadaje się do domu, gdyż trzeba byłoby mieć 4 takie systemy i jest głośny, obciążenie jest też większe ale jest to video, że system działa i samoczynnie wytwarza energię do napędu samochodu elektrycznego do przejechania 3000 km.

Takie właśnie projekty powinny budować Polską gospodarkę a nie tylko produkcja szynek i kiełbas. Czy Minister Morawiecki, i ludzie w Polsce to rozumieją i umieją wykorzystać szansę. Przykład ten jest najlepszym przykładem jaki umysł otwarty ma Rząd w Warszawie na przyszłość kraju i Polaków aby Polska była bogatym krajem. Produkować napęd samochodowy silników elektrycznych na całą Europie i świat, otworzyć montownie w każdym kraju  jak robią to Niemcy. Niestety Polacy muszą być wołami roboczymi dla kogoś, Rząd PIS może to zmienić ale no właśnie … będzie jak zawsze czyli inne kraje będą produkować samochody elektryczne a Polacy będą musieli za nie płacić….Program 500+ jest fajny ale to tak naprawdę śmiechu warte to tylko 100 euro, w krajach zachodnich dodatki na rodzinę to około 600 euro na miesiąc więc może czas zrobić rewolucje i zacząć zarabiać pieniądze aby Polacy dostawali nawet 400 na miesiac ale do tego trzeba coś produkować na licencji Polskiej a nie pracować dla zachodnich koncernów..

Artykuły wcześniejsze tutaj,

 http://polskie-echo.com/3000km-bez-ladowania-polak-opracowal-naped-samochodu-eletrycznego/

http://polskie-echo.com/polak-miliarderem-w-szkocji-szykuje-sie-rewolucja-technologiczna/

;’

22 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>