Wybory na wyspach czy zatrzymają całkowicie Brexit

plast

Wybory na wyspach czy zatrzymają całkowicie Brexit

 

Już 8 czerwca odbędą się przyspieszony wybory do parlamentu w Wielkiej Brytanii.

Zaskakuje szybkość podjęcia decyzji.

Nas interesuje coś innego.

Czy wybory są wstanie zatrzymać Brexit aby Wielka Brytania ponownie weszła do Unii Europejskiej no bo Artykuł 50 już złożony i zaczął formalne wyjście.

8 Czerwiec już niedługo więc czas nagli.

Należy zadać pytanie czy Brytyjczycy chcą w swoim kraju:

– znów płacić 50 milionów funtów do Brukseli a Tusk z Junkerem będą bawić się za ciężko zarobione pieniądze ludzi – ani jeden z nikt nie obniżył sobie pensji aby przekazać na potrzebujących emigrantów z Syrii.

 - czy chcą przyjmować dalej emigrację która już ma 3.6 miliona ludzi a Tusk i Junker zniósł wizy dla Ukraińców choć uwaga – Holendrzy zagłosowali za nie przyjmowaniem Ukrainy do Unii Europejskiej.

Więcej emigracji spowoduję że nie będzie dodatków już na dziecko 2, obecnie zostało zniesione dodatki na dziecko 3 bo brakuje pieniędzy.

Niestety ale sondaż, który został pokazany już w telewizji na terenie całego kraju zamyka dyskusję czy ktoś lub zatrzyma Brexit.

Partia Premier May czyli Partia Konserwatywna wygrywa z olbrzymią większością głosów , nawet Partia UKIP może dostać 10 %.

Wiedząc to chyba dlatego Premier May podjęła decyzję aby ogłosić wybory.

Oto ten sondaż w telewizji brytyjskiej.

Konrad W

photo/marketwatch

19 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>