„WIDZIAŁEM EKSPLOZJĘ w SMOLEŃSKU”– UCIEKŁ DO LONDYNU !!

Wielka Brytania

Niesamowite informacje dochodzą ze Szkocji

BOI SIĘ O SIEBIE ..

Pan Jerzy który skontaktował się dziś z naszą redakcją w sprawie Smoleńska , mężczyzna rozmawiał ze mną  przez  30 minut , łamanym glosem w którym można było wyczuć  strach i przerażenie , opowiadał o tym co widział w Smoleńsku 6 lat temu .

Pochodzi z Boleslawca , w  Smoleńsku był na wyjeżdzie biznesowym , miał tam załatwiać dostawę  klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych do  warsztatów samochodowych .

Jego dostawca miał biuro w pobliżu lotniska , był bardzo blisko lotniska i zarzeka się ,że widział co tam się  działo , mężczyzna przysięga się ,że widział eksplozję  samolotu , słyszał też  minimum dwa wybuchy , oraz kilka  strzałów  z broni palnej . To samo miał  widzieć jego partner biznesowy , który już jakoś  zmarł , oto skrót z rozmowy , numer telefonu mi się nie wyświetlił , zatem nie mam dowodu , a rozmowy nie nagrałem bo nie spodziewałem się ,że  taka będzie .

Polak ujawnił mi ,że uciekł z Polskie w obawie o życie , mieszka z rodziną  na terenie  Dartford .

smolensk

Jerzy :-” Czytam wasz portal od jakiegoś czasu , wiele spekulacji jakie zamieściliście są prawdziwe , ja byłem w tym dniu na terenie  Smoleńska w bardzo bliskiej odległości od lotniska wraz z moim kolegą od którego miałem kupować  części samochodowe na handel w Polsce , widziałem co tam było i to nie tylko ja . Samolot eksplodował w powietrzu , widziałem to na własne oczy , to nie była  duża eksplozja , ale był wybuch , widziałem to na własne oczy , mój kolega też , nie wiem jak to możliwe , ale on zaraz po tym zmarł na zawał serca , to był  zdrowy , wielki facet , lekarze ponoć  stwierdzili zawał , ja uciekłem z  kraju w obawie o swoje życie , zmieniłem też  urzędowo nazwisko , nie wiem czemu ale od prawie 6 lat dosłownie ukrywam się , oglądam się za siebie , mam lęki , biorę  leki na nerwicę , ale muszę to powiedzieć , tam był wybuch , widziałem to i to nie tylko ja ‘

Poprosiłem pana Jerzego o spotkanie , obiecał ,że  to przemyśli , jeśli się  uda zrobimy z nim materiał video , panie Jurku , zapewniamy panu pełną  anonimowość , zmienimy panu głos , nie musimy pokazywać twarzy , niech się  pan nie obawia  gwarantujemy panu pełną  anonimowość , będę  wdzięczny za przekazanie nam materiału video z pana telefonu o którym pan mówił , ale nie na maila , nie pocztą , odbierzemy go osobiście jeśli pan się  zgodzi to go opublikujemy w trybie NATYCHMIAST .

Proszę  o kolejny kontakt

AMSZ

Ile w tym prawdy cóż …Rozmawialiśmy z osobą piszącą ten artykuł – mówi że to prawda, taka rozmowa odbyła się w tym tygodniu. Cóż chyba dopiero z upływem czasu pewne rzeczy będą wychodziły na światło dzienne.

Szukasz informacji  – dzwoń 0048 7429 349048

Przedruk w całości za portalem Polscott24 – link poniżej wystarczy kliknąć

http://polscott24.com/widzialem-eksplozje-uciekl-do-londynu/

21 kwietnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

9 komentarzy
  1. I akurat miał telefon ustawiony z kamerą w kierunku lecącego samolotu. Brakuje mi w tej opowieści wstępu : Dawno, dawno temu …

  2. Wpiszcie sobie polscot w google, ludzie narzekają że właściciel strony to krętacz, który zmyśla historyjki. No, chyba że instrukcje od rządu brytyjskiego dostajecie na sianie nienawiści wobec naszych sąsiadów Rosjan.

  3. Róbcie coś szybko, tusk musi za kraty iść, on musi tam zdechnąć zanim zdechnie na wolności pies i cała jego grupa. Zdelegalizować PO PSL NOWOCZESNA I TO JUZ !!!!

  4. Skoro sie tak boi o życie i uciekł z polski ukrywa sie to po jakiego ciorta piszecie takie zdanie ,,Polak ujawnił mi ,że uciekł z Polskie w obawie o życie , mieszka z rodziną na terenie Dartford , to bez sensu uukrywa sie a wy zdradzacie jego polożenie ,jakies pierdoly tu nam czytelnika pociskacie .pozdrawiam

  5. Katastrofa w Smoleńsku jest bardzo dobrze udokumentowana. Uczą się na niej piloci na całym świecie tego jak nie popełniać błędów przy lądowaniu, a w szczególności jak nie ulegać presji psychologicznej przełożonych. Ludzie nie dajcie sobą manipulować.

  6. Na katastrofie w Smoleńsku uczą się obecnie piloci na całym świecie. Jest ona bardzo dobrze udokumentowana i służy jako przykład jak nie należy popełniać błędów w pilotażu, a w szczególności jak nie ulegać naciskom psychologicznym przełożonych. Rozpuszczanie wiadomości o zamachu to manipulacja mająca na cele pogorszenie relacji między Polską a Rosją. Ludzie nie dajcie sobą manipulować.

  7. Dobrze niech ludzie ktorzy wiedzieli i slyszeli co się dzialo ujawnia prawdę by zloczyńcy nie byli bezkarni i nie czynili nadal krzywdy Polakom i Polsce. Oni nas wszystkich wymorduja po trochu po cichu i bezkarnie Oni wówczas rzadzacy Po PSL musza odpowiedzieć za ten zamach . Bo wszystko na to wskazuje że to był zamach po ich postepowaniu przed i po katastrofie. By ratowac Polskę i Polakow trzeba ujawniać prawde , bo ci barbarzyńcy są zdolni do wszytkiego byle tylko obronic swoja bandycka skorę.

Komentowanie jest wyłączone.