Trzy odcięte, w tym dwie lewe ludzkie stopy znalezione w Bath

stop

BATH – Wielka Brytania

Trzy odcięte ludzkie stopy znalezione w parku w Bath

Trzy ludzkie stopy zostały odkryte w odległości kilkuset jardów od siebie.

W południowo zachodniej Anglii w miejscowości Bath doszło do niespotykane odkrycia, ale odkrycia które Policja próbuje rozwikłać od początku roku 2016.

Pierwsza nowa noga została odkryta przez  jednego z mieszkańców w obszarze Weston Park East w lutym natomiast druga została odkryta w ogrodzie posesji na Weston Park w lipcu.

Trzecia noga została znaleziona w ogrodzie posesji na Cranwells Park następnego miesiąca.

Pierwsze dwie nogi odcięte od tułowia były lewe.

 bath

Inspektor Paul Catton powiedział – nie ma dowodów aby sugerować, że zostało popełnione przestępstwo, ale chciałbym zamknąć to dochodzenie, i chciałbym porozmawiać z każdym kto coś wie na ten temat. Każdy, kto posiada informacje proszony jest o kontakt z policją  dzwoniąc pod numer 101, cytując Operation Narberth lub z  Crimestoppers anonimowo na numer 0800 555 111.

Choć Policja uważa że nogi mogły służyć do badań medycznych i szkoleniowych to jednak wszyscy zadają sobie pytanie dlaczego zostały znalezione w Parku i w dwóch ogrodach a może to tylko oficjalna wersja aby nie było paniki.

stop

 

Konrad W

13 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>