Szok,Coś Merkel zrobiła-Niemcy 80 kobiet zgwałconych w Sylwestra, brytyjski dziennik

Noc Sylwestra w Niemczech

Prawie 80 kobiet zgwałconych – kiedy kobiety zrobią pozew zbiorowy przeciwko Merkel ?

W Kolonii kobiety boją się wychodzić na ulice.

Brytyjski Express

Around 1,000 men fitting the description were at the station on New Year’s Eve but police stressed they had no idea how many were offenders. AT least 80 women were raped and sexually assaulted by immigrant men in a frenzy at a main railway station on New Year’s Eve. Crime of a new dimension’ 1000-strong immigrant gang carry out frenzied mass sex assaults

Cologne police chief Wolfgang Albers said witnesses claimed a group of up to 1,000 men whose appearance indicated they were of “Arab or North African origin” committed the brutal assaults.

The violated woman went on to describe the moment she “felt a hand on my buttocks, then on my breasts”.She said: “I was groped everywhere. It was a nightmare. Although we shouted and beat them, the guys did not stop.

Police Chief Wolfgang Albers called the attacks „crime in a completely new dimension”.

Za wiadomościami express jeszcze bardziej szczegółowo opisuję całe zajścia BBC

Women have made at least 90 criminal complaints to police about harassment by gangs at Cologne’s main railway station on Thursday night. At least one woman in Cologne was reportedly raped and many were groped, including a volunteer policewoman.

 

Gangi w Niemczech imigrantów zaatakowały w noc sylwestrową.

Co najmniej 80 kobiet zostało zgwałconych przez mężczyzn. Policja w Kolonii szuka mężczyzn odpowiedzialnych za gwałty wśród emigrantów z krajów arabskich i Afryki północnej, którzy to przybyli jaki emigranci .

Mężczyźni ściągali siła kobietą ubrania, były gwałcone i okradzane z torebek i biżuterii.

Szef policji Wolfgang Albers nazwał te ataki jako „zbrodnia w zupełnie nowy wymiar”.

Wypadki są „skandaliczne” .Turyści którzy przyjeżdżają do Kolonii mogą czuć się zagrożeni.

tuskwww.tvpparlament

Co na to Merkel i Donald Tusk , którzy doprowadzili to zagrożenia życia Europejczyków przez braku pomocy Grecji w ochronie granicy zewnętrznej Unii i na siłę nakazanie przyjmowania przez kraje Unii nieskontrolowanych często bez paszportów emigrantów.

Nikt nie wie co to za ludzie przypłynęli do Europy.

——————————

Może poszkodowane kobiety i rodziny powinny zrobić pozew zbiorowy przeciwko decyzją szefów Unii  – Junkersa, Merkel i Tuska ?

———————————

Każda kobieta, która została tylko choć molestowana , jej cierpienie obciąża sumienie tych trzech polityków. Każdy Europejczyk , czy mieszkaniec innego kontynentu, który emigruje do Kanady, Australii, USA musi posiadać dokument tożsamości i musi zostać sprawdzony. Na co pozwolono w Europie widać nie tylko na tych przykładach , jest ich bardzo dużo w całej Europie.

Przypadki te pokazuję jeszcze jedno, całkowity brak odpowiedzialności za bezpieczeństwo Europejczyków przez Tuska, Merkel w podejmowaniu decyzji tak ważnych jak decydowanie kto mieszka obok nas w sąsiedztwie.

Jeśli ktoś nie rozumiał dlaczego Szwecja i Dania wprowadziła kontrole graniczne na swoich granicach zawieszając Schengen to teraz rozumie. Służby bezpieczeństwa tych krajów chcą kontrolować ludzi, kto wjeżdża do ich krajów aby zabezpieczyć bezpieczeństwo swoich mieszkańców.

Podsumowanie –  szefem Unii Europejskiej nie powinien być ani Donald Tusk , ani decydować o sprawach w Unii nie powinna Merkel, szefem krajów Europejskich powinien być David Cameron. Jako jedyny szef z Londynu powiedział:

Przyjmiemy emigrantów oczywiście ale będą to osoby z obozów dla uchodźców i każdy zostanie sprawdzony przez służby bezpieczeństwa. – tak mówi odpowiedzialny za swoich mieszkańców kraju polityk.

Ktoś powinien złożyć na forum Szczytu Unii Europejskiej wniosek o odwołanie Tuska i Junckera z piastowania Urzędu w Unii Europejskiej za powstały bałagan.

photo/newyorker.com

photo/nodamagenofunky0.pinger

Konrad W

 

 

5 stycznia 2016

54 komentarzy
 1. Ludzie kto to opublikował,te informacje nie są do końca prawdziwe.Jakich 80 Kobiet zostało zgwałconych?Kto to tłumaczył!!!!

 2. imigranci ta banda zboczeńców powinna Mellker dupę zarobac tak aż zęby piszczala za to co robi idiotka powinna dać się zamknąć do psychiatryka i,a nie jodzic krajem…

 3. W Szwecji i Daniii nie ma zadnej kontroli na granicy. W okresie Swiat bylam w tych krajach, na lotnisku nikt niczego nie sprawdza. Nikt nawet nie pyta o paszport. Trzeba samemu sie odprawic i nadac bagaz, mozna spokojnie podrozowac z biletem zakupionym przez inna osobe. Zero bezpieczenstwa.

 4. To śmieszne, ale Tuskowi wydawało się chyba, że stanowisko w UE dostał tylko dlatego, że jest mądry, prawy i, że ktoś docenił jego starania na arenie polskiej jak i zagranicznej. Tak naprawdę Unia wiedziała, że najlepszym wyjściem i rozwiązaniem na przyszłe problemy będzie wyszukanie błazna, który bez zastanowienia zrobi to co ktoś mu powie. Prawda jest taka, że UE przewidywała kryzys z uchodźcami, którzy prędzej czy później szukaliby pomocy w Europie. Możnowładczy dygnitarze z szarej strefy tuż zza kurtyny politycznej chcąc ocalić swoje dupy wymyślili sobie opcję Tuska i tak oto kolejny raz świat posłużył się marionetką z łątką „Polska”. Niestety gdy tylko pada słowo Tusk, każdy wie skąd pochodzi a to co powie, rzutyje na opinii Polaków. Merkel i Tusk to dwie samoistne jednostki, które rozwalając Europę wiedzą, ze za parę lat zawiną się do USA, gdzie po znajomości będą pracować jako profesorowie na Uniwersytetach! Głupi ludzie rządzą światem, albo przynajmniej naszą częścią europy… Przecież jeżdżą po świecie skad mogliby czerpać DOBRE wzorce… Ech… W tym wszystkim chodzi o prywatę niestety :/ Swoją drogą imigrantów powinni deportować, ale nie mówić im, ze wracają, a jedynie powiedzieć im, ze pomogą im w przedostaniu sie do UK. Powinni wpakować ich do samolotu, statku, zamknąć kontenery i wysadzic ich w Syrii itd.

 5. faktycznie jest to problem, wydaje mi się że polityka niemiec w sprawie uchodźców się zmieni. i to szybciej niż nam się wydaje.
  Ale czy wszyscy wiedzą że to iz niemcy są otwarci na obcokrajowców w tym uchodzćów wynika z kompleksów po 2 wojnie swiatowej .
  niemiecka polityka historyczna mocna wplynela na ich wine za wojne w europie, nwawet gdy wspomina się o stalinie jako odpowiedzialnym za ludobojstwo to niemcy to przemilczaja zeby nie przykryc swoich winy zbrodniami zwiazku radzieckiego.
  z tej tej przyczyny by pokazac jak bardzo czuja się odpowiedzelni za zbrodnie 2 wojny swiatowej byli tak otwarci jako spoleczenstwo na emigrantow. to sie powoli zacznie zmieniac na pewno.

 6. To,że gwałcono 80 czy 180 kobiet to bez różnicy,co nie powinno mieć w ogóle miejsca. O wiele większym problemem jest to /jak podali ostatnio lekarze z Czech/,że ci rzekomo Uchodźcy są nosicielami wielu zakaźnych chorób w tym HIV. Teraz to dopiero zacznie się prawdziwa tragedia.Aborcje można przeprowadzić, lecz nie da się usunąć zakaźnych chorób.

 7. LUDZIE JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI !!!
  Wcisnęli nam Bydło na siłę.Darmozjadòw, którzy nie przyjechali tu pracować tylko źyć za DARMO zabierając zasiłek NASZYM RODAKOM.Zamiast być wdzięczni sami na siłę będą wciskać nam własną religię bo jak nie to Was pobiją albo stracicie źycie.To się juź zaczęło.Rozboje, kradzieźe, gwałty.
  A piesek Merkel Tusk na to przystał.Gdzie tu dbanie o Polaków?! Tu sie nie ma co sprzeczać o literówkę tu trzeba przejrzeć na oczy a nie spierac się między sobą.Pasoźyty się zebrały i szturmują kraje UE w zgodzie-masowo.Jakby nie było pokazują jedność a Wy co robicie? Jeden przeciw drugiemu nawet w komentarzach. ŹAŁOSNE

  • dokładnie Manhunt, jest właśnie tak jak piszesz, żałosni ludzie wytykają sobie błędy pisowni, błędy ortograficzne i inne duperele odnośnie artykułu…………….. to smutne , ale momentami wstyd mi za naszych rodaków, bo niestety fala dzikusów i do nas nadejdzie jak UE będzie chciała to i tak nam wciśnie kilka lub kilkanaście tyś. moim zdaniem to już nie jest do zatrzymania, a szanowni Polacy zamiast trzymać się razem to jadą po sobie ile wlezie. jeszcze parę miesięcy temu myślałam , że za jakieś 30-40 lat europy już nie będzie, ale patrząc na to wszystko co się dzieje to może stać się znacznie wcześniej.

 8. Wszyscy jestescie debile piszecie o pisowni o bzdetam a tam obojetnie ja stala sie krzywda ludziom przez ludzi obodzcie sie !!!!!! Grzmoty

 9. Jakby nie zabronili Europejczykom posiadać broni to już by każdy czekał na te pontony z imigrantami i bylo by po sprawie ale lepiej wprowadzić wirusa a potem narzekać że się zepsuło. Ta cala sprawa z imigrantami ma drugie dno,chcą nas zmieszać z tym bydłem żeby osłabić państwa europy.

 10. Dokonano 1 gwałtu a reszta to próby wystraszenia. Prosze czytać uważniej po angielsku na BBC.

 11. Aniu nie przejmuj sie komentarzami. Piszą to faceci którzy nie zasługują mieć kobiety w swoim życiu nie wiedza co to szacunek do kobiet. NIe rozumie w swoich tepych umysłach że dotykanie kobiety przez mężczyzn na których kobieta się nie zgadza też jest gwałtem. Licze na to że jesli Wielka Brytania wyjdzie z Unii własnie takich jak oni . którzy nie szanuja prywatności ciała kobiety po prostu Rząd z Londynu karze im wyjechać. Oni nie rozumie podstawowych praw poszanowania kobiet a innych chcą uczyć co jest dobrem a co złem.
  Współczuje wszystkim kobietom w Niemczech których dotykali ci mężczyzni bo to też jest w pewnym rodzaju gwałt. Jak czyta się te komentarze odnosci się wrażenie że oni by sami chciali być w tych grupach bo nie widza w tym nic złego.

  • Drogie Panie o czym wy piszecie? W komentarzach nie ma nic co by świadczyło o lekkim podejściu Polaków do molestowania. We wszystkich jest wręcz krytyka zdziczenia tzw. imigrantów, ich bestialstwa i tego, co doprowadziło do wydarzeń w Niemczech. Czym się kierujecie wypisując nieuzasadnione insynuacje ?

 12. Wszystkie zajscia nawet male nie powinny miec miejsca w zamian za to ze moga zyc w Europie. Widac po komentarzach ze niektorym Polakom molestowanie kobiet to nic wielkiego. To swiadczy o poziomie wyczucia dobra i szacunku do kobiet. Ciekawe jak byscie sie czuli gdyby to waszej zonie sie przytrafilo. No ale taka juz mentalnosc i prostota co niektorych. Najlepiej na wszystko przymykac oczy

  • Dziewczyny Nie wiem czy zauwazylyscie ale na takich portalach wiekszosc to matoly… normalni faceci tacy jak ja ucinaliby im jaja i sypali sola niezaleznie czy to byly gwalty czy jak to ten idiota nazwal tylko molestowanie. Kobiety maja prawo chodzic ubrane jak im sie podoba nawet nago jesli maja taki kaprys.
   Ciapate powinny mieszkac w ciapatowie! Gdyby to sie przydazylo mojej siostrze lub kobiecie to poobcinalbym im glowy ale jako pierwsza poszlaby melkerowa! Spokojnie dziewczyny u nas do takich sytuacji nie dojdzie nie dopuscimy do tego… Jebac poprawnosc polityczna i jebac tolerancje!
   Polecal portal liveleak tam sa normalni ludzie

 13. Jakim prawem Merkel dostała nagrodę jako człowiek ROKU!!!. Na miłość boską, czy ktoś może mi to wytłumaczyć?.Ona powinna stanąć przed sądem za to co zrobiła ,sprowadzając tych bandytów do Europy. Ona ma natychmiast pozbyć się tego ścierwa i wygonić z powrotem do Azji i Afryki.Tam jest ich miejsce a nie tu w Europie.A pani Musze minister od sportu proponuję pojechać razem z nimi aby , aby ubogaciła swoją kulturę ,bo zapewne za grosz jej nie ma.

  • Czlowieku ogarnij sie Merkel nie jest Bogiem jej decyzje nie sa podejmowane tylko przez nia ale rowniez przez partie . Jak deszcz bedzie padal to tez bedzie wina Merkel. A co robila w tym czasie policja pelna facetow” ktorzy niczego nie widzieli” za co oni biora pieniadze z budzetu ? Co robili w tym czasie inni faceci? Bali sie wychylic w obronie tych kobiet i odwracali glowe udajac ze nic nie widza ? Tak to jest gdy zyje sie w szoeistycznym spoleczenstwie ?

 14. Ch. Nie bronię imigrantów, gardzę bezprawnym zachowaniem, ale K. do ch.a jak już coś przepisujecie to wypadało by to chociaż z sensem przetłumaczyć. A nie później horda Followersów wszyskie artykuły ctrl-c, ctrl-v. I jest G.

  • Nie bronie artykulu ale zejdz RR na ziemie BBC I express jak w artykule pisze jeszcze wiecej niz tutaj. Zamiast oceniac zastanow sie nad sensem sytuacji oraz co mowi policjant.

 15. widać co oni robią merkel ma to w dupie i się cieszy z tego jeszcze bo już dawno by coś z tym zrobili jak by im zależało ich powinni rostrzelać a nie wywozić do innych krajów takie świnie brutalne rostrzelać na nic więcej te gwałciciele i mordercy nie zasługóją

 16. Czytałem o tym zajściu i w tym artykule są duże błędy. Ta grupa podobno liczyła miedzy 500-1000 osób, a osób napadniętych było 80, ale nie były to zgwałcone osoby tylko okradzione, 1/3 z nich twierdzi że była również molestowana, a przypadek gwałtu był zgłoszony 1.

 17. ale nie piszcie z błędami !!! na litość boską !!! „… przeciwko decyzjOM !!! szefów…”

   • Przecież „lu” wytknął błąd i napisał poprawnie.W tekście jest natomiast „decyzją”.Widać,że go nie czytałeś,Romanie …”zakichany”.

 18. Kobiety zostały wzbogacone kulturowo. Powinni jeszcze Merkelową wyruchać tak żeby chodzić nie mogła.

 19. „którzy to przybyli jaki emigranci”… „Mężczyźni ściągali siła kobietą ubrania”…. „były gwałcone i okradzane z torebek i biżuterii” i wiele innych perełek. Czyta się wyśmienicie. Pozdrawiam

  • Nie zapomnij o „doprowadzili to zagrożenia życia Europejczyków przez braku pomocy Grecji” 🙂

 20. Buraku nie zgwałconych a poszkodowanych ale jak nie widzisz różnicy to poczytaj co to jest gwałt, co to molestowanie itp. Gdzieś wyczytałeś że zostały otoczone, wyzwane, obmacane i o mało nie zgwałcone i już napisałeś że zgwałcono 80 kobiet. Puknij się w łeb pismaku i naucz się czytać/słuchać ze zrozumieniem. Takie ploty to jakaś baba musiała puścić bo chyba facet aż taką plotkarą być nie może. Żal, dziennikarzyna za 5zł

  • Może kryterium przyjęcia na „dziennikarza” sa ładne nogi, nie znajomość języka polskiego. Swoją drogą, mają czytelnika za nic.

  • A co to za roznica gwalt czy molestowanie? Chcialbys by to spotkalo twoja matke, siostre, zone czy corke??? Czlowieku zastanow sie zanim zaczniesz pisac bzdury! Co to ma znaczyc zeby europejczycy czuli sie zagrozeni w europie??? Mamy sie pozamykac w domach bo dzikust chca sobie w naszych krajach urzadzic arabski porzadek??? Albo przyjmuja nasza kulture I zyja jak my przestrzegajac prawo albo wyp….. do siebie!!!

 21. to to co widzimy w wykonaniu UE jest łamaniem norm traktatowych. W sposób nieuprawniony Komisja próbuje wymusić dla Unii prawo do stanowienia norm w zakresie nieprzekazanym traktatami integracyjnymi. A polski rząd (były) się na to godzi, czym łamie konstytucje, bo wpuszcza obce władztwo w obszar kompetencji państwa bezprawnie. Z braku wiedzy, czy świadomie? Traktat o funkcjonowaniu UE w rozdziale 2 (art. 77 – 80). już nie wspomnę o łamaniu art.1 i 3 konstytucji przez byłą premier i kanclerz Niemiec czyli była premier pod trybunał stanu, tak?

 22. Odpowiedzialny polityk to nie jest cameron tylko Orban. Wie czym jest zagrożenie i zwalcz je w zarodku prawdziwy przywódca !

 23. Proste lekarstwo na te dzicz .. policja powinna ich wyłapać, poucinać fiuty, wyrzucić do akwarium dla rybek, gwałcicieli wywieżć nad morze egejskie i rozstawić zasieki z karabinami maszynowymi. I skończy się bajzel w Europie.

  • dokładnie, tylko jeszcze dołożyc do nich tych co ich wpuścili i wszelkich obronców z panią Muchą na czele

  • Prawda jest taka ze oni nie szukaja lekarstwa bo to nie w tym rzecz, natomiast chodzi o to że takie przypadki maja sie POWTARZAC! Europa ma stać sie policyjnym kontynentem, pełnym policji, wojsk, ludnosc ma byc pod nadzorem. Lęk, manipulacje, zawładnięcie Europą..to plany ktore juz pomalu sie ziszczają!! Na takie historie jakie zdarzyly sie w sylwestra juz dawno by mieli lekarstwo, ale obi nie chcą tego leczyć!! Gdyby chcieli leczyc to nie wpuscili by tej dziczy do Europy w trosce o nasze życie przeciez!! To zaplanowana inwazja! A jeszcze qrwy beda nam mowic co mamy robic i ile ich przyjmowac!!!! Ma byc islamizacja, bo oni tego chca i koniec kropka!!!

 24. Ortografia, gramatyka i składnia na żenującym poziomie, czy ktoś to korektuje przed opublikowaniem..?????
  WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 25. No i to już teraz tak będzie.
  Po kilku dniach przejdziemy nad tym do porządku dziennego.
  Zachowamy poprawność przyzwalając agresywnym i roszczeniowym obcym na to co w naszym prawie jest zbrodnią!
  Potem nastąpi przyzwolenie społeczne na zaspokajanie „potrzeb kulturowych” naszych „drogich gości”…
  A na Merkelową to nawet Arab z bolącymi jądrami nie spojrzy…

  • Niemcy i Sowieci mają doświadczenie, z okresu II Wojny Światowej.
   Wywozili Polaków w wagonach towarowych, zablokowane drzwi.
   To niech teraz IMIGRANTÓW
   załadują do wagonów.
   i WYWIOZĄ NA SYBIR (Putin da przyzwolenie).
   Potrzebują roboli w syberyjskich tajgach.
   CO SOBIE UPOLUJĄ W LESIE uprawią na roli,
   TO BĘDĄ JEDLI.
   KTO NIE RABOTAJET TEN NIE KUSZAJET.
   A nie DAWAĆ darmowe zasiłki, niby jednakowe w CAŁEJ UNII maja obowiązywać

Komentowanie jest wyłączone.