„Stara Baba”-gospodarka Niemiec ma się dobrze, nakładac cła na Brytanię, Pieski szczekają

cla

Niemcy

” Stara Baba „- gospodarka Niemiec ma się dobrze, nakładac cła na Brytanię

 

„Stara baba ” bo inaczej nie można nazwac Angele Markel czuje się coraz pewniej.

Dwa pieski – Tusk i Junker tylko czekają aby zaszczekać i robić co pani chce.

Donald Tusk dla tych co nie wiedzą – Polski były Premier który doprowadził do olbrzymiej biedy Polskiego Społeczeństwa w Polsce. Większość Polskiego przemysł i banków sprzedał obcemu kapitałowi a Polakom kazał pracować za miskę ryżu bez żadnych dotacji na rodziny gdzie kraje zachodnie płacą po 400 euro na miesiąc.

Junker – alkoholik który trafił na salony.

Ci dwaj panowie ktorzy mają reprezentować 27 krajów Unijnych a nie tylko Niemcy zapowiedzieli już Wielkiej Brytanii, że wyjście jej z Unii będzie bolało. Tusk pojechał do Niemiec gdzie w mediach powiedział że wyjście z Brytanii z Unii to koniec krajów anglosaskich jak i Brytania zapłaci za to.

Tym razem na spotkaniu szefowej Niemiec z biznesmenami którzy obawiają się Brexitu i nałożenie ceł na Brytanie Merkel powiedziała że , gospodarka Niemiec ma się bardzo dobrze i nie ma się co bać nałożenia ceł na Wielką Brytanię. Chodzi o to iż w przypadku nałożenie ceł spadnie sprzedaż na wyspy towarów z Niemiec, Polski i Hiszpanii oraz także Brytyjskie towary i usługi nie będą miały atrakcyjnej ceny.

Co ciekawe, to więcej towarów kraje Unijne sprzedają na wyspy niż Brytania do krajów Unijnych choć jest ich 27. Tylko z 4 krajami Brytania ma dodatnią sprzedaż , niestety „komunistyczna trójca” chce zniszczyć brytyjczyków a przecież dała prace i zasiłki dla 3.6 miliona ludzi z biednej Rumunii, Polski, Estonii , Litwy, Bułgarii i Hiszpanii. To broń atomowa także Wielkiej Brytanii chroni Europę oraz Wielka Brytania wpłacała aż 50 milionów funtów codziennie aby w Brukseli mogli zarabiać i brać wysokie emerytury urzędasy.

Czy więc dojdzie do wojny ekonomicznej miedzy Osią Niemcy – Paryż przeciwko Wielkiej Brytanii.

Oczy w Londynie już skierowane sa na Donalda Trumpa, który już spotkał się Nigelem Faragem i zaprosił już do Białego Domu Therese May. Szybkość zaproszenia pokazuje że Trump popiera Brexit i sprzeciwia się „hegemonicznej i dyktatorskiej ” władzy Brukseli.

Nałożenie kar przez Sąd w Stanach Zjednoczonych na Bank Niemiecki, to dopiero „przyśpiewka” dla Niemieckiego hegemena, który za pomocą Brukseli rozpycha się coraz bardziej.

Posady Tuska i Junkera już dawno powinny zostać zmienione na innych Polityków którzy będą reprezentować wszystkie kraje tworzące Unię Europejską jednak niemożność ich odwołania pokazuje brak demokracji w UE. Tusk i Junker narobili biedy w Europie, zero reform, zniszczona turystyka, emigracja , zamachy a teraz chcą zniszczyć Wielką Brytanię.

Na to nie będzie pozwolenia w Wielkiej Brytanii w USA w Indiach i Australii.

Konrad W.

Konferencja Tuska którego wyśmiano po słowach skierowanych do Brytanii : „have the EU cake and eat it too”,

Oto wypowiedz na temat TUSKA

Oto dlaczego Brytania wyszłą z UNII.

13 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>