Polak miliarderem w Szkocji, szykuje sie rewolucja technologiczna

miliard

Wielka Brytania

Szkocja

Pierwszy Polski miliarder w Szkocji.

Wywiad z Polakiem, który w Szkocji opracował samochód osobowy elektryczny wraz z samoczynnym ładowaniem .

 1. Echo – Pierwszy artykuł napisaliśmy kilka miesięcy temu czy system automatycznego ładowania już działa czy jeszcze nie, co z patentami ?

- System elektryczny samochodu osobowego jest gotowy, ale najważniejsze w tym jest jedno że nie trzeba praktycznie ładować samochodu.

Wielu inżynierów samochodowych twierdzi ze zrobienie samochodu elektrycznego jest proste niestety zasięg jego przerasta oczekiwania klientów.  Mój system jest inny, powoduje że odzyskujemy energie z samochodu, która wraca i napędza samochód dlatego nie trzeba ładować.

2. Echo – dlaczego nikt nie zbudował takiego samochodu , przecież na świecie jest wielu inżynierów ?

- To nie tak.

Na świecie już dawno opracowano wszystko niestety , nie wszystko można było używać. Według mojego znajomego w Bostonie , także inżyniera samochodowego samoczynne ładowania samochodów zostały już opracowane w roku 1990 jednak plany zostały zapieczętowane w sejfach Białego Domu a mogą zostać otwarte dopiero w roku 2090.

3. Echo – kontaktujesz się z inżynierami z USA ?

- Prowadzimy konsultacje i rozmowy z poważnymi ludzmi na całym świecie.

Nasz projekt nie jest żartem, został zaaprobowany przez wielu moich znajomych inżynierów na świecie. Gdy kontaktowaliśmy się ze Szkocką Administracją , dostaliśmy informacje że Urząd pomoże nam opatentować cały system napędu.

4. Echo – Mówiłeś wcześniej że po ostatnim artykule wiele osób dzwoniło z Polski, jak więc wygląda kontakt z osobami z Polski, które prowadzą biznes lub są zainteresowani zarabianiem poważnych pieniędzy.

- to bardzo skomplikowane oraz czasami bardzo śmieszne.

Razu pewnego zadzwoniła osoba która chciała zobaczyć cały projekt na skypa, inny razem jedna osoba chciała aby założyć samoczynny proces ładowania do jego samochodu aby sprawdzić, innym razem człowiek który podawał się że pracuje w PGNIG wysyłam cały czas smsy żeby do niego dzwonić , to śmieszne że inwestor chce aby do niego dzwonić, należy zadać pytanie czy w Polsce są poważni ludzie.

5. Echo – Więc jak z inwestycjami i produkcją już automatycznego systemu ładowania samochodów.

- Jak pisaliście w pierwszym artykule mój samochód przejedzie około 3000 mil bez ładowania. Niestety nikt z Polski poważny się nie zgłosił i nie przyjechał do Aberdeen, choć bardzo chcieliśmy aby wszystko było w Polsce.

Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z osobami z Honkongu oraz Izraela.

6. Echo – Jeśli ciężko znalezć poważne osoby zainteresowane produkcją takiego samochodu z Polski może trzeba było zainteresować Polskie media ?

- Próbowaliśmy. Dzwoniliśmy do kilku gazet w Polsce zajmujących się tematyką motoryzacyjną niestety mówili że są ważniejsze tematy w Polsce .

7. Echo – Nie wierzę. Przecież cały świat wchodzi na elektryczne samochody , era już się zaczyna w Wielkiej Brytanii.

- niestety tak jest.

Życzymy więc powodzenia, suma zarobku z takiego projektu i biznesu to jak drugi – Bill Gates dzieki któremu  mamy domowe komputery. Czy więc Polak będzie też tak znany …. i wszyscy będą jezdzić samochodami których nie trzeba ładować. W sumie skorzystają na tym : nasza matka Ziemia która jest eksloatowana do granic możliwości z surowców jak i zwykli biedni ludzie którzy nie mogą po prostu tanio jeżdzic samochodami

 Podsumowanie:

Rzad z Polski szykuje około 2 miliardy złotych dla Polskiej firmy na opracowanie samochodu elektrycznego, to jednak wyrzucone pieniądze w błoto. Wiele pieniędzy, które Rządy dają firmą są po to aby nie opracować takich modeli aby ludzie dalej jezdzili samochodami na silniki spalinowe lub też duże koncerny blokują stratę swojego zysku na ropie.

Niestety tego się już nie da zatrzymać – dlaczego ?

Już w roku 2017 ruszają elektryczne Vany w Wielkiej Brytanii , które zamówienia złozyły już firmy kurierskie. Zasięg takiego Vana około 150 mil bez ładowania, wystarczy na dowóz towarów po okolicznym mieście. Widząc że jedna firma kurierska ma taki van i może obniżyć cene inne firmy kurierskie zrobią to samo i Vany elektryczne będą na rynku. Dlatego od 2017 roku będzie koniec Vanów spalinowych. Nie da się tego zatrzymać do gry wchodzą duże firmy kurierskie.

Dlatego za rok wystarczy że Polska firma inżynierów kupi takiego Vana , i bedzie umiała zrobić takiego vana elektrycznego bez wydatków 2 miliardów złotych biednego Polskiego podatnika.

W roku 2020 już cała Wielka Brytania będzie woziła towar elektrycznymi silnikami a w roku 2022 będą już jezdziły samochody elektryczne. Żadne już koncerny handulące ropą nie powstrzymają techniki. Kto pierwszy zrobi taki samochód będzie miliarderem.

W roku 2025 będzie koniec takich krajów jak Rosja, Arabia Saudyjska, Iran, po prostu nie będzie aż tak dużego zapotrzebowania na ropę. Nie będzie pieniedzy na rynku, nie będzie już sensu toczenia wojen na świecie za minerałami jak i wydawania tyle pieniedzy zamiast dać głodnym ludziom. Rosyjską armię dopiero czeka kryzys, ich gospodarka oparta jest tylko na sprzedaży ropy. W Polsce także muszą przygotowywać się na rewolucję technologiczną gdyż w Wielkiej Brytanii już 2017 roku ruszają w trasę Vany Elektryczne firm kurierskich za nimi ruszą Niemcy i to będzie pierwszy etap samochodów elektrycznych. 

Projekt Kostrzewskiego Polaka ze Szkocji wchodzi w decydujący czas na szczeblu patentowym jak i inwestycyjnym, niestety dużo wskazuję na to że nowoczesna technologia , olbrzymie pieniądze znów nie dla Polaków.

O projekcie Kostrzewskiego oraz kontakt do osoby nadzorująca projekt w artykule , kliknij link.

 http://polskie-echo.com/3000km-bez-ladowania-polak-opracowal-naped-samochodu-eletrycznego/

Konrad W

 

 

 

16 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>