Nigel Farage albo silny Brexit albo odsuwamy Premier May od Rządu

fara

POLITYKA

Nigel Farage albo silny Brexit albo odsuwamy Premier May od Rządu

Nigel Farage daje ultimatum Premier Theresa May i Philipa Hammonda że jeśli nie dotrzymają Brexitu i wyjścia Wielkiej Brytanii z  Unii Europejskiej odsunął ich od wiodących roli w Wielkiej Brytanii.

Ich rola to dostarczenie zadowalającego Brexitu dla kraju.

 Polityk ostrzegł że pomimo iż Brytyjczycy głosowali opuścić Unię Europejską , to jednak wyjście z Unii jeszcze sie nie skończyło dlatego wezwał swoich wyborców aby utrzymać presję na Rząd dotrzymania Brexitu.

Nigel Farage poprowadził kampanię w Wielkiej Brytanii dzieki częmu aż 17 ,4 miliona ludzi zagłosowało na wyjście z Unii Europejskiej . Pokonał wtedy Davida Camerona oraz jego sojusznika kanclerza Skarbu  George Osborne.

W następstwie wygrania Brexitu, David Cameron musiał podać się do dymisji , szefem rządu została Theresa May ale uwaga kancelerz skarbu został Philip Hammond który prowadził kampanie pozostania w Unii Europejskiej.

Nigel Farage powiedział że Rade Ministrów i szefa skarbu po złej stronie – oni chcieli zostać w Unii Europejskiej a ludzie chcą Brexitu – to zabawna stara polityka .

Farage dodał: „Mieliśmy rewolucję polityczną w dniu 23 czerwca, wysoka frekwencja i większość ludzi głosowało przeciwko temu, co chciał Bank Anglii, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz Eurokracji w Brukseli.Problem jednak jest taki że choć David Cameron i Osborne zostali usunięci z urzędu dalej są tam osoby z tej samej strony.

Szef UKIP powiedział gdy patrzę na Amerykę rewolucja jest zakończona. Trump wygrał i powołuje nowych polityków z poza układów Obamy.

Jeśli nie dostaniemy Brexitu pełną mocą w roku 2020 wrócimy do wyborów i dokończymy radykalne zmiany jakie prezentowaliśmy podczas kampanii Brexit.

Farage stwierdził że Premier May pracuje już 6 miesięcy a my musimy dalej czekać na decyzję Sądu Najwyższego oraz francuski arystokrata będzie nam dyktował harmonogram jak i kiedy mamy wyjść z Unii Europejskiej.

To jest nie do przyjęcia.

 Dodał że Wielka Brytania juz zmarnowała historyczne referendum w czerwcu kiedy to Brytyjczycy zagłosowali przeciwko Unii Europejskiej kończąc to zbyt długa droga za dlugo czekamy z wyjściem.

Konrad W

 

photo/dailystar

29 grudnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>