Dochodzenie w Szkocji, wołowine z Europy Wschodniej przepakowywali w opakowania

kt

Szkocja

Dochodzenie w Szkocji, wołowinę z krajów Europy Wschodniej przepakowywali w opakowania szkockie.

Wielka Brytania to kraj należący do grupy najbogatrzych krajów świata.

Rozpoczęło się dochodzenie w sprawie domniemanych nielegalnych praktyk szkockich zakładach mięsnych.

Okazuje się iż ludzie kupowali płacąc drożej za wspaniała szkocką wołowinę a nie była to ta wołowina.

Śledczy w (FSS) z jednostki  standardów Szkockiej żywności mówią, że rozpoczęli dochodzenie po informacjach, że wołowina z krajów Europy Wschodniej jest przywożona do Szkocji i następnie przepakowywana w opakowania.

Związek Szkockich Rolników ostrzega że takie praktyki mogą zniszczyć markę bardzo dobrej szkockiej wołowiny na rynku. Ktoś płaci większa cene bo chce zjeść dobrą markę a jednak w środku jest coś innego.

Podsumowanie:

Takie praktyki stosowane w zakładach znaczą że firmy w kraju należący do grupy krajów G7 są na skraju bankructwa i tną koszty produkcji w sposób najprostszy czyli zmieniając tylko opakowanie.  Co więc się stanie z firmami w Szkocji jak na towar z krajów UE zostanie automatycznie nałożone cło …teraz wiemy dlaczego tez Premier Szkocji tak walczy o zostanie w Unii Europejskiej.

Pół żartem pół serii  – może to właśnie jest droga aby Polskie firmy były bogate jak i Polska trafiła do grupy najbogatszych krajów G20, ale skąd brać krowy aby było jeszcze taniej może z Białorusi…

Konrad W

Film Polskie Krowy idą do Szkocji.

12 listopada 2016

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>